Ankieta nt. wiedzy i umiejętności testerskich

Ankieta nt. wiedzy i umiejętności testerskich
Grupa Robocza Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych (Maciej Chmielarz, Adam Roman, Lucjan Stapp) zapraszają do udziału w ankiecie nt. wiedzy i umiejętności testerskich, potrzebnych w Twoim miejscu pracy. Ankieta jest elektroniczna i znajduje się pod adresem https://www.surveymonkey.com/r/SJSIAnkieta2017

Autorzy chcą wykorzystać wyniki ankiety do modyfikacji/aktualizacji programów nauczania na podyplomowych studiach o specjalności tester oprogramowania, które są organizowane na kilku uczelniach w Polsce. Chcą także przekazać wyniki  ankiety do grup roboczych ISTQB, by zostały uwzględnione w procesie certyfikacyjnym. Postarają się je również opublikować, z odpowiednim omówieniem.

Ankieta jest anonimowa, ale dla osób biorących udział w ankiecie czekają nagrody;  wśród biorących udział w ankiecie rozlosowana zostanie jedna bezpłatna wejściówka (wejście na konferencję, nocleg w pokoju dwuosobowym, udział w integracji) na konferencję Testwarez’2017. Jeżeli chcesz brać udział w losowaniu nagrody, w ostatnim pytaniu ankiety podaj swój kontaktowy e-mail.

Czas potrzebny na wypełnienie ankiety to około 8 minut, a każdy głos jest istotny.


To powinno Cię zainteresować