Agile & Automation Days 2019. Główni mówcy ogłoszeni, rejestracja otwarta!

Agile & Automation Days 2019. Główni mówcy ogłoszeni, rejestracja otwarta!
W zeszłym tygodniu poznaliśmy drugiego Keynote Speakera tegorocznej edycji Agile & Automation Days. Wygląda na to, że Organizatorom oraz tegorocznej Komisji Programowej udało się podnieść poprzeczkę, zapraszając dwie duże gwiazdy ze świata QA i testowania.

Na zaproszenie Organizatorów odpowiedziała Anne-Marie Charrett, pochodząca z Sydney, uznana na arenie międzynarodowej ekspertka testowania i zapewnienia jakości. Anne-Marie ma ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania, od testowania protokołów, przez rolę Quality Engineering Consultanta, aż do szefa działu inżynieryjnego w Tyro Payments. Innymi słowy, jej wiedza i umiejętności zostały dobrze przetestowane! Wraz z Jamesem Bachem stworzyła model coachingu, który przenosi umiejętności testowania i know-how za pomocą metody sokratycznej.

Anne-Marie jest również współzałożycielką Testing Times, gdzie tworzy przestrzeń na rozwój kultury jakości. Regularnie występuje na międzynarodowych konferencjach w roli keynote speakera.

Więcej o Anne-Marie, jej poglądach i ideach możecie przeczytać na jej blogu http://mavericktester.com oraz na twitterze @charrett.

Podczas jej prezentacji na A&A Days Jakość, Szybkość oraz Współpraca spotkają się w barze...
http://aadays.pl/speakers/anne-marie-charrett/

Drugim, niemniej wyjątkowym Keynote Speakerem jest Bas Dijkstra.

Bas na co dzień pracuje jako konsultant i trener automatyzacji testowania. Doradza zespołom i organizacjom jak usprawnić testowanie poprzez inteligentne stosowanie narzędzi. Pomaga klientom w podjęciu pierwszego (lub następnego) kroku w automatyzacji, a także pomaga im oderwać się od niej, gdy czują, że automatyzacja nie wnosi potencjalnej wartości.

Bas jest doświadczonym trenerem szkoleń i warsztatów z zakresu automatyzacji, a także prelegentem na międzynarodowych konferencjach. Na co dzień mieszka w Holandii i jak mówi, kiedy nie pracuje, poświęca czas na bieganie i czytanie dobrych książek, głównie angielskich powieści detektywistycznych.

Śledźcie Basa na jego profilu na LinkedInie oraz na twitterze @_basdijkstra.

Podczas swojej prezentacji na A&A Days Bas opowie co dobra automatyzacja testów ma wspólnego z hamulcami w samochodzie...
http://aadays.pl/speakers/keynote-bas-dijkstra/

Tegoroczna edycja Agile & Automation Days odbędzie się 28-29 października br. w Gdańsku! Tym razem Organizatorzy zapraszają do wyjątkowej przestrzeni Muzeum II Wojny Światowej.

Bilety w cenie promocyjnej 1100,00 PLN netto (+23% VAT) są już dostępne na stronie.

Wciąż macie szansę zostać mówcą konferencji obok Anne-Marie i Basa.

Call for Proposals trwa do 5 czerwca br. Tematem przewodnim jest DELIVERY AT SPEED.

Za program odpowiadają Mirjana Kolarov oraz Bart Szulc.

Strona Konferencji

To powinno Cię zainteresować