Akademia Początkującego Testera

6887
wyświetleń
Akademia Początkującego Testera
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat testowania oprogramowania na luźne spotkanie Akademia Początkującego Testera.
 

Kiedy: 12.12.2016 (poniedziałek), godz. 18.00-20.30

Gdzie: Wrocław, Krupnicza 13, Pub Piwniczny

 

Spotkanie dedykowane jest osobom, które dopiero chcą zacząć pracować jako testerzy. Osoby z doświadczeniem testerskim, które chcą podczas spotkania podzielić się swoją wiedzą z innymi zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Celem spotkania jest odpowiedź na nurtujące Was pytania, doradzenie odnośnie rekrutacji, poszukiwania pracy, wyboru odpowiedniego szkolenia, itp. Możecie też przynieść swoje CV, żeby je skonsultować z jednym z ekspertów.

Na spotkanie zaproszono kilka osób tak, żeby każdy z Was mógł zasięgnąć różnych opinii lub też wybrać osobę z odpowiednim doświadczeniem do swojej rozmowy. 

 

Kto będzie?

Marina Pawlowska - Tester z sześcioletnim doświadczeniem w zakresie testów aplikacji internetowych, desktopowych, systemów produkcyjnych używanych w przemyśle motoryzacyjnym, urządzeń mobilnych oraz automatyzacji. Również może pomóc w pytaniach odnośnie rekrutacji na stanowisko testera. Obecnie pracuje w Volvo IT.

Kasia Morawska - obecnie pracuje jako Menedżer Testów w Volvo Group IT. Od 8 lat w IT. Jest przykładem osoby, która została testerem nie mając wcześniej za dużo kontaktu z IT i robiąc coś zupełnie innego. Chętnie odpowie na pytania odnośnie rekrutacji i tego jak być dobrym testerem. Może opowiedzieć o różnicy między pracą w korporacji a pracą w mniejszych firmach, plusach i minusach bycia testerem.

Wojtek Jeziorski – tester z przypadku. W branży IT od lat 7. Zapewniał jakość w projektach do zarządzania flotami samolotów, algorytmami wspomagającymi zamawianie jajek i grami o zombie. Związany z firmą Materialise od roku. Wojtek lubi mówić o Agile, ciężkim życiu testera, jak tworzyć przypadki testowe, oraz radzić w zakresie współpracy tester vs developer.

Michał Stryjak – pracuje w PiLab jako Menedżer Zapewnienia Jakości, ma również wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera. Lubi usprawniać procesy testowe i ciągle poszerzać swoją wiedzę. Michał występował również jako prelegent na konferencjach IT zarówno w kraju jak i zagranicą. 

Łukasz Drozdowski – wszechstronny tester, który nie boi się żadnych wyzwań i jest otwarty na nowe rozwiązania. Chętnie podzieli się swoją wiedzą nie tylko z zakresu testów manualnych ale też testów wydajnościowych i testów automatycznych, które wykonuje. Obecnie pracuje w PiLab. 

Filip Owczarek – programista, który aktywnie wspiera testerów. Na co dzień pracuje w Volvo Group IT przy predykcji defektów a więc tematem związanym z testowaniem. Chętnie opowie o spojrzeniu na testy z punktu widzenia developera i podzieli się swoimi pomysłami jak zacząć w branży IT.

 

Koordynacja podczas spotkania:

Joanna Jeziorska - 7-letnie doświadczenie w testowaniu. Obecnie testuje platformę logistyczną w firmie AXIT. Wcześniej była użytkownikiem końcowym wielu aplikacji mając, między innymi, możliwość wdrażania dziennika elektronicznego dla międzynarodowej szkoły w Kazachstanie.

 

Bar będzie prowadził sprzedaż napojów rozmaitych przez cały czas trwania spotkania.

 

Zapraszamy!

Dołącz do spotkania na Facebooku >>

 
 
6887
wyświetleń

To powinno Cię zainteresować