Akademia Początkującego Testera

Akademia Początkującego Testera
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się czegoś więcej dowiedzieć na ten temat testowania oprogramowania na luźne spotkanie Akademia Początkującego Testera.
 

Kiedy: 12.12.2016 (poniedziałek), godz. 18.00-20.30

Gdzie: Wrocław, Krupnicza 13, Pub Piwniczny

 

Spotkanie dedykowane jest osobom, które dopiero chcą zacząć pracować jako testerzy. Osoby z doświadczeniem testerskim, które chcą podczas spotkania podzielić się swoją wiedzą z innymi zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Celem spotkania jest odpowiedź na nurtujące Was pytania, doradzenie odnośnie rekrutacji, poszukiwania pracy, wyboru odpowiedniego szkolenia, itp. Możecie też przynieść swoje CV, żeby je skonsultować z jednym z ekspertów.

Na spotkanie zaproszono kilka osób tak, żeby każdy z Was mógł zasięgnąć różnych opinii lub też wybrać osobę z odpowiednim doświadczeniem do swojej rozmowy. 

 

Kto będzie?

Marina Pawlowska - Tester z sześcioletnim doświadczeniem w zakresie testów aplikacji internetowych, desktopowych, systemów produkcyjnych używanych w przemyśle motoryzacyjnym, urządzeń mobilnych oraz automatyzacji. Również może pomóc w pytaniach odnośnie rekrutacji na stanowisko testera. Obecnie pracuje w Volvo IT.

Kasia Morawska - obecnie pracuje jako Menedżer Testów w Volvo Group IT. Od 8 lat w IT. Jest przykładem osoby, która została testerem nie mając wcześniej za dużo kontaktu z IT i robiąc coś zupełnie innego. Chętnie odpowie na pytania odnośnie rekrutacji i tego jak być dobrym testerem. Może opowiedzieć o różnicy między pracą w korporacji a pracą w mniejszych firmach, plusach i minusach bycia testerem.

Wojtek Jeziorski – tester z przypadku. W branży IT od lat 7. Zapewniał jakość w projektach do zarządzania flotami samolotów, algorytmami wspomagającymi zamawianie jajek i grami o zombie. Związany z firmą Materialise od roku. Wojtek lubi mówić o Agile, ciężkim życiu testera, jak tworzyć przypadki testowe, oraz radzić w zakresie współpracy tester vs developer.

Michał Stryjak – pracuje w PiLab jako Menedżer Zapewnienia Jakości, ma również wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku testera. Lubi usprawniać procesy testowe i ciągle poszerzać swoją wiedzę. Michał występował również jako prelegent na konferencjach IT zarówno w kraju jak i zagranicą. 

Łukasz Drozdowski – wszechstronny tester, który nie boi się żadnych wyzwań i jest otwarty na nowe rozwiązania. Chętnie podzieli się swoją wiedzą nie tylko z zakresu testów manualnych ale też testów wydajnościowych i testów automatycznych, które wykonuje. Obecnie pracuje w PiLab. 

Filip Owczarek – programista, który aktywnie wspiera testerów. Na co dzień pracuje w Volvo Group IT przy predykcji defektów a więc tematem związanym z testowaniem. Chętnie opowie o spojrzeniu na testy z punktu widzenia developera i podzieli się swoimi pomysłami jak zacząć w branży IT.

 

Koordynacja podczas spotkania:

Joanna Jeziorska - 7-letnie doświadczenie w testowaniu. Obecnie testuje platformę logistyczną w firmie AXIT. Wcześniej była użytkownikiem końcowym wielu aplikacji mając, między innymi, możliwość wdrażania dziennika elektronicznego dla międzynarodowej szkoły w Kazachstanie.

 

Bar będzie prowadził sprzedaż napojów rozmaitych przez cały czas trwania spotkania.

 

Zapraszamy!

Dołącz do spotkania na Facebooku >>

 
 

To powinno Cię zainteresować