Alan Richardson – gość specjalny Agile & Automation Days

Alan Richardson – gość specjalny Agile & Automation Days
Poznajcie Alana Richardsona – gościa specjalnego Agile & Automation Days.
 

Alan Richardson, dla wielu znany jako „Evil Tester” to specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży IT. Pracował jako programista i tester na każdym poziomie – od testera do menadżera. Jest autorem książek „Selenium Simplefied” i „Java For Testers”. Alan jest także twórcą kursów online mających na celu nauczania technicznego testowania aplikacji webowych i Selenium WebDriver z Javą. Pracuje jako niezależny konsultant, pomagając firmom w zakresie doskonalenia w ramach automatyzacji, agile i technicznego testowania eksploracyjnego. Alan znany jest także z publikacji swoich artykuły i kursów online na stronach SeleniumSimplified.com, EvilTester.com, JavaForTesters.com i CompendiumDev.co.uk.

Do tej pory można go było spotkać na dużych międzynarodowych konferencjach. Agile & Automation Days to wyjątkowa okazja, żeby spotkać „Evil Testera” w naszym rodzimym Krakowie.

Wszystkie wykłady Agile & Automation Days są premierowe, nie inaczej jest w przypadku Alana. Specjalnie na tą konferencję przygotował temat „How to Improve Your Technical Testing Ability?”. Spodziewamy się więc pokazania jak kluczowe jest pierwiastek techniczny w testowaniu.

 

Czego można się spodziewać? Testowanie techniczne jest specjalizacją Alana i opowiada o niej podczas webinarium dla EuroSTAR. 

 

 

Oprócz tego, dzień po konferencji, Alan poprowadzi całodniowe warsztaty „Technical Testing in Agile”. Tutorial będzie mieszanką dyskusji, ćwiczeń, pracy na konkretnych przykładach, po to by zbadać co to znaczy testować w projektach Agile. Spodziewamy się również odpowiedzi na pytanie w jaki sposób dodać wartość do swojej pracy i wyjść poza user stories? Wspólnie z Alanem będziecie testować przykładową aplikację, dzieląc się swoimi doświadczeniami, pomysłami i przemyśleniami. Podczas tych praktycznych zajęć, każdy uczestnik może wziąć ze sobą laptopa (lub inne urządzenie mobilne) wyposażonego w wybrane narzędzia. Alan gwarantuje, że na jego zajęciach będziecie mieli ręce pełne roboty. 

 

Więcej szczegółów na temat tego, czego nauczycie się podczas warsztatów znajdziecie tutaj: http://aadays.pl/events/17-tuesday/technical-testing-in-agile/

Ilość miejsc na zajęciach z Alanem 17 listopada jest ograniczona, dlatego, aby nie przegapić tej wyjątkowej zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Wszystkim tym, którzy chcą wziąć udział w konferencji Agile & Automation Days 16 listopada, posłuchać wykładu Alana oraz skorzystać z pozostałych atrakcji przypominamy, że do 15 października obowiązują promocyjne ceny wejściówek. Zapraszamy!

 

To powinno Cię zainteresować