Darmowe szkolenie HP QuickTest Professional 11

Darmowe szkolenie HP QuickTest Professional 11
Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne darmowe szkolenie organizowane przez serwis testerzy.pl - HP QuickTest Professional 11.


Pod koniec lutego informowaliśmy o dacie szkolenia. Daliśmy Wam również możliwość decyzji co do jego lokalizacji - spośród dwóch miast, Katowic oraz Wrocławia, przewagą 122 głosów wygrał Wrocław (490 oddanych głosów). A zatem wiemy już, że szkolenie odbędzie się 29 kwietnia br. we Wrocławiu.

Od dziś do 15 kwietnia można również dokonywać rezerwacji na szkolenie. Tym razem jednak zmieniliśmy nieco zasady. Aby zarezerwować miejsce na szkolenie należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i przesłać go drogą elektroniczną na adres redakcja@testerzy.pl

Naszą chęcią jest zaproszenie możliwie jak największej ilości zainteresowanych tematyką testerów. Znamy jednak ograniczenia przestrzenne sal szkoleniowych. Jeżeli liczba zainteresowanych przekroczy liczbę dostępnych miejsc w sali, będziemy musieli zastosować kryterium kwalifikacji na szkolenie.

W związku z powyższym zachęcamy Was, abyście, korzystając z formularza zgłoszeniowego, podali swoją własną definicję testowania oprogramowania. Im bardziej oryginalnie i twórczo, tym większe szanse na udział w szkoleniu! Najciekawsze definicje opublikujemy na naszym portalu.

Informacje o zakwalifikowaniu się na szkolenie oraz dokładnej lokalizacji będziemy przesyłali do Was mailowo.

Serdecznie zapraszamy!Szczegółowe informacje o szkoleniu >>

 

To powinno Cię zainteresować