Egzaminy ISTQB najtaniej na wakacje

Egzaminy ISTQB najtaniej na wakacje
Postanowiliśmy w szczególny sposób wesprzeć osoby, które czas wakacyjny poświęcają na naukę i rozwój w ramach certyfikacji testerskich (i nie tylko). Dlatego do 31 sierpnia br., wybierając e-egzamin w Katowicach, możecie podejść do niego w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
 

Cennik opłat egzaminacyjnych na wakacje wygląda następująco:

  • egzaminy poziomu podstawowego: 630,00 zł netto (zamiast 830,00 zł netto) + 23% VAT
  • egzaminy poziomu zaawansowanego: 850,00 zł netto (zamiast 1 000,00 zł netto) + 23% VAT.

 

Powyższe ceny dotyczą egzaminów ścieżki ISTQB, a także IBUQ, REQB i ITCQF! Egzaminy w takich cenach dostarczane są tylko w Centrum Egzaminacyjnym testerzy.pl w Katowicach i dotyczą wyłącznie sesji elektronicznych, czyli egzaminów zdawanych przy komputerze.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania terminów. Przypominamy, że do egzaminów w Katowicach możecie podchodzić w dowolny dzień roboczy w godzinach pracy biura (8.00-16.00).

W ramach zakupu egzaminów w naszym Centrum otrzymujecie ponadto darmowy dostęp do materiałów dot. Waszego egzaminu na platformie edu.ittraining.pl >>

Rezerwacji możecie dokonywać poprzez platformę EDU lub pisząc na adres kontakt@testerzy.pl. W wiadomości należy podać nazwę egzaminu, wersję językową, preferowaną datę podejścia oraz dane zdającego (imię, nazwisko, adres mailowy oraz dane do faktury VAT).

 

 

 

testerzy.pl są akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym gasq. Oznacza to, że organizowane przez nas sesje zgodne są z kryteriami dostarczania egzaminów certyfikujących.

 

 

To powinno Cię zainteresować