Firma 21CN liderem testowania oprogramowania

Firma 21CN liderem testowania oprogramowania
Mamy zaszczyt ogłosić, iż firma 21CN, właścicel portalu testerzy.pl, zajęła pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie Testing Leadership Awards organizowanym przez Best Quality Institute (BQI).


BQI jest wiodącym instytutem organizującym programy konkursowe, których celem jest pomiar i ocena osiągnięć organizacji. To lider w standaryzacji kryteriów jakości we wszystkich obszarach sektora IT.

Nagrody BQI Leadership Awards są częścią krajowych i międzynarodowych programów wyróżnień, które oceniają i nagradzają innowacje, osiągnięcia oraz jakość produktów i usług.

Testing Leadership Award jest dowodem na to, że oprogramowanie testowane przez firmę spełnia najwyższe standardy pod względem łatwości użytkowania, jakości oraz niezawodności. Wartość takiej nagrody jest bezcenna, gdy celem jest odróżnienie firmy od konkurentów.

Jako lider na rynku testowania oprogramowania, grupa 21CN oferuje szeroki wachlarz usług poczynając od planowania po wdrożenie wybranych przez Klienta rozwiązań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradzamy jak udoskonalić czynności związane z testowaniem oprogramowania, analizą systemową oraz biznesową.

Tworzymy programowanie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Stworzone przez nas marki i produkty to nie tylko płatne usługi - to również darmowa i niezbędna wiedza dostępna dla wszystkich zainteresowanych tematyką IT.

21CN jest również firmą szkoleniową. Nasi trenerzy profesjonalnie przygotowują do certyfikowanych egzaminów, pokazują jak testować, jak identyfikować i dokumentować wymagania Klienta odnośnie oprogramowania.

Napisz do nas >>

 

To powinno Cię zainteresować