ISTQB Poziom Podstawowy - terminy kursów otwartych 2018

ISTQB Poziom Podstawowy - terminy kursów otwartych 2018
Zastanawiacie się nad certyfikacją ISTQB? Zebraliśmy dla Was wszystkie terminy szkolenia ISTQB Poziom Podstawowy do połowy 2018 r.

Podejście do egzaminu ISTQB Poziom Podstawowy jest pierwszym krokiem na ścieżce certyfikacji ISTQB. Posiadanie certyfikatu z podstaw warunkuje dalszy rozwój w ramach ISTQB - aby podejść do kolejnych egzaminów należy posiadać i okazać ten właśnie certyfikat. Zależność tą przedstawia schemat certyfikacji >>

 

Jeżeli zdobycie certyfikatu ISTQB znalazło się w Waszych planach na 2018 r., zapraszamy na szkolenia przygotowujące do zdania egzaminu.

Terminy kursów otwartych dostępne są w wielu miastach Polski. Już dziś możecie dokonać rezerwacji, aby zagwarantować sobie udział w szkoleniu. 

 

 

Ostatniego dnia każdego kursu zainteresowane osoby będą mogły wziąć udział w sesji egzaminacyjnej. Podejście do egzaminu nie wymaga udziału w kursie, dlatego zapraszamy również osoby, które przygotowują się samodzielnie.

 

Więcej o kursie znajdziecie tutaj >> 

 

Co otrzymujesz w ramach udziału w szkoleniu?

  • materiały szkoleniowe w formie drukowanej
  • pełen dostęp do materiałów elektronicznych na platformie edu.ittraining.pl (stały dostęp do najbardziej aktualnych wersji nawet po zakończeniu szkolenia)
  • catering: przerwy kawowe oraz lunche
  • pomoc poszkoleniową w nieograniczonym zakresie
  • certyfikat udziału w szkoleniu w formie elektronicznej
  • wiedzę, wiedzę i jeszcze raz wiedzę, przekazaną przez najlepszych trenerów w Polsce!

 

Zapraszamy do rezerwacji -> kontakt@testerzy.pl.

Jeśli masz pytania, napisz do nas - z chęcią odpowiemy na każde z nich.

 

 

To powinno Cię zainteresować