Kalendarz szkoleń 2019

Kalendarz szkoleń 2019
Przedstawiamy nasz kalendarz szkoleń otwartych na pierwszą połowę 2019.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom szkoleniowym stworzyliśmy nowy i rozbudowany kalendarz. Bazuje on na Waszych oczekiwaniach i zapytaniach, jakie od Was dostajemy.

Każdego dnia spływają do nas zapytania o szkolenia i egzaminy. Stało się już tradycją, że największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia z zakresu ścieżki certyfikacyjnej ISTQB, tak na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Z tego powodu to właśnie tych szkoleń zaproponowaliśmy najwięcej. Kursy ISTQB Poziom Podstawowy znajdziecie w największych miastach w Polsce jak Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów czy Gdańsk. Część z Was pyta nas o szkolenia weekendowe – nie zapomnieliśmy też o tym i w każdym miesiącu zaproponowaliśmy termin szkolenia podstawowego, który zamyka się w intensywnych dwóch dniach szkoleniowych.

Sprawdź kalendarz szkoleń>>

 

Osoby, które są w momencie zmiany zawodowej, chcące się przekwalifikować i rozpocząć swoją przygodę z testowaniem oprogramowania zapraszamy na szkolenie Zawód Tester. W naszym kalendarzu szkolenie to również pojawia się w większości dużych miast, ale pierwszy raz proponujemy je np. w Rzeszowie. Dotychczas zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kursów Zawód Tester i Wasze opinie zawsze utwierdzały nas w przekonaniu, że praktyczne podejście do tematu testowania na początku rozwoju zawodowego jest znacznie bardziej sprzyjające niż podejście czysto teoretyczne.

Jeden z uczestników szkolenia tak podsumował swój udział w nim:

…To szkolenie dało mi wiele, ale dwie rzeczy chcę podkreślić. Po pierwsze - obaliło mity, czyli to, co mi się wydawało, że wiem, że powinienem, bo tak napisano gdzieś w sieci, itd. Usystematyzowało i sprofesjonalizowało moją wiedzę oraz zmieniło mój sposób postrzegania testowania jako takiego. Po drugie, omawiane zagadnienia nie wyczerpywały tematu (niewykonalne z racji ich obszerności), ale otwierały dalsze drzwi, ścieżki i możliwości, czy to w kierunku dalszego dokształcania się, czy nawet wyboru tego, czym chcielibyśmy się zajmować: czy to będą testy manualne, automatyczne, aplikacji…

Dla testerów chcących zgłębiać swoją wiedzą z zakresu ISTQB Poziomu Zaawansowanego przygotowaliśmy ofertę z każdej ścieżki ISTQB Poziom Zaawansowany: Analityk Testów, Techniczny Analityk Testów, Kierownik Testów, Test Automation Engineer, ale również ISTQB Tester Zwinny czy Model-Based Tester.

Zachęcamy Was również do skorzystania z oferty szkoleń mających charakter warsztatów, nastawionych na praktykę i ćwiczenia. Szkolenia Dobry Tester, Dobry Kierownik Testów czy Dobry Przypadek Testowy również znajdziecie w naszym kalendarzu.

 

Sporo z Was myśli o pójściu w kierunku automatyzacji. Kilka miesięcy temu zaproponowaliśmy Wam nową ścieżkę rozwoju rozpoczynającą się od szkolenia podstawowego Java i Python dla testerów oprogramowania, Selenium WebDriver dla początkujących, Selenium WebDriver dla średnio zaawansowanych oraz Testowanie REST API dla początkujących.

 

Wśród nowości znalazły się także: kurs praktyczno-teoretyczny A4Q Selenium Tester – Foundation Level zakończony egzaminem certyfikacyjnym, ale także szkolenie z administracji Jira na poziomie projektowym czy Szkolenie dla trenerów IT.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii i cały czas czekamy na wskazówki. Jeśli chcecie wziąć udział w wybranym szkoleniu, a nie ma go w naszym kalendarzu lub w miejscu bardziej dla Was komfortowym, napiszcie do nas - obiecujemy, że postaramy się dopasować do Waszych potrzeb!

 

Sprawdź kalendarz szkoleń >>

 

 

To powinno Cię zainteresować