Konferencja CEE-AGILEAN, Warszawa 25-26 Października

Konferencja CEE-AGILEAN, Warszawa 25-26 Października
Po raz pierwszy w Polsce konferencja na temat stosowania zwinnych metod zarządzania w dużych organizacjach.


Jej celem jest dostarczenie firmom najnowszej wiedzy i przełomowych idei, które dostarczą im cennej wiedzy i inspiracji do wdrażania rozwiązań, podnoszących efektywność, a także budowania wartości biznesowej firmy. Przedmiotem wykładów będą:

  • Na czym polega nowe, radykalne zarządzanie?
  • Jak wdrożyć zwinne podejście w korporacji?
  • Co tak naprawdę daje podejście agile/ lean organizacji?
  • W jakich projektach agile się nie sprawdza?
  • Czynniki sukcesu zwinnych projektów na dużą skalę

Gośćmi specjalnymi konferencji będą: Steve Denning, autor światowych bestsellerów na temat zarządzania radykalnego (The Leader's Guide to Radical Management: Reinventing the Workplace for the 21st Century), a także Jutta Eckstein (Agile Software Development in the Large: Diving Into the Deep), agile coach z wieloletnim doświadczeniem we wdrażania metod zwinnych w dużych organizacjach.
W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele: ING Bank Śląski, Lumesse i Roche Pharmaceuticals, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami we wdrażaniu zwinnych metod zarządzania w swoich organizacjach. Całość spotkania zakończy otwarta dyskusja, która umożliwi wymianę idei biznesowych, a także dyskusję z udziałem praktyków. 


W drugim dniu konferencji odbędą się inspirujące warsztaty, prowadzone przez Steve'a Denninga, na temat przywództwa, a także posługiwania się umiejętnością opowiadania historii w codziennej pracy lidera.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na temat samej konferencji, a także szczegółowy program można znaleźć na stronie: http://www.cee-agilean.com/

alt


testerzy.pl i wymagania.net sprawują patronat medialny nad tą konferencją.

To powinno Cię zainteresować