Konferencja testerzy.pl - o czym warto wiedzieć

Konferencja testerzy.pl - o czym warto wiedzieć
Już w najbliższy piątek odbędzie się premierowa edycja Konferencji testerzy.pl. Czego spodziewać się na wydarzeniu?

 

Prezentacje i warsztaty

Na konferencję składa się 6 ścieżek z prezentacjami i warsztatami. Zaprosiliśmy do współpracy ponad 20 mówców - znane nazwiska z branży, inspirujących mówców i najlepszych ekspertów. Ścieżka z prezentacjami jest tylko jedna, ale jest też możliwość wyniesienia sporej dawki wiedzy na toczących się równolegle 9 warsztatach. Warsztaty w ramach Konferencji mają wymiar praktyczny i na część z nich wymagane jest przyjście z laptopem.

Agenda Konferencji >>

 

Aplikacja mobilna

Aby być na bieżąco i by szybko zerknąć, co tam w agendzie. Będziecie mogli również ocenić daną prezentację czy warsztat oraz wystawić opinię. Dzięki systemowi powiadomień zadbamy o to, abyście nie przegapili żadnego szczegółu.

Zapraszamy do pobrania aplikacji:

 

Coaching kariery

Tego jeszcze na żadnej konferencji testerskiej nie było! Wiemy, ilu z was boryka się z problemami związanymi ze zmianą - czy to zmianą na pracę w testowaniu, zmianą zespołu, sposobu testowania, szczebla w organizacji. Często nie potrafimy, źle oceniamy lub nie dostrzegamy własnego potencjału i zdolności. Coaching pomaga nam podjąć odpowiednie decyzje zawodowe we właściwym czasie.

Dla osób zainteresowanych sesją coachingową przygotowaliśmy konkurs, o szczegółach którego dowiecie się na stronie http://konferencja.testerzy.pl/news.

 

Konkurs dla uczestników

Można przyjść na prezentację i warsztaty, aby czegoś się dowiedzieć i zainspirować. Można też przy okazji coś wygrać. Przygotowaliśmy dla Was konkurs z cennymi nagrodami, których rozdanie przewidziane jest na zakończenie Konferencji. Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestniczenia! Przyda wam się nasza aplikacja mobilna.

 

Relacja na żywo

Zabrakło dla Ciebie miejsca na Konferencji? Nic straconego. Planujemy relację na żywo ze ścieżki 1, czyli ścieżki z prezentacjami. Zajrzyjcie na nasz kanał YouTube >>

 

Catering

Nic tak nie utrudnia koncentracji jak pusty żołądek. W trakcie przerw uczestnicy będą mogli skorzystać z cateringu - przerw kawowych oraz lunchy.

 

Do zobaczenia w piątek!

 

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

Mecenasem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych.

 
 

To powinno Cię zainteresować