Kwalifikacje na Mistrzostwa TestingCup 2019

Kwalifikacje na Mistrzostwa TestingCup 2019
Uwaga! Uwaga! Zupełnie nieoczekiwanie ogłaszamy, że już za niecałe dwa tygodnie odbędą się kwalifikacje do największych zawodów testerskich w tej części Galaktyki.

Do tej pory Organizatorzy stawiali przed Wami tak ciężkie zadania testerskie jak testowanie wtyczki do przeglądarki, testy dokumentacji czy zawody "kto pierwszy (się zapisze), ten lepszy". W tym roku postanowili zakwalifikować jedynie osoby o stalowych nerwach i szybkich rękach. Tego jeszcze w TestingCup-owym światku nie grali. Kwalifikacje odbędą się w całości online i będą garściami czerpały z crowdtestingu i modelu pay-per-bug (lecz bez „pay”).

Wyobraź sobie, że inaczej niż dotychczas, nie zmagasz się tylko ze sobą i z czasem. Teraz dodatkowo konkurujesz z innymi osobami. Nie tylko musisz znaleźć wartościowe defekty, ale musisz je również jako pierwszy zaraportować. Nie tylko widzisz swoje zgłoszenia, ale widzisz też wszystkie zgłoszenia rywali i, jeśli zaraportujesz to samo jako drugi (trzeci, czwarty,... itd.), narażasz się na ujemne punkty. 

Ale to nie wszystko! Organizatorzy mają dla Was prawdziwy, 24-godzinny maraton testowania - nie z jedną, nie z dwoma, ale z minimum 6 aplikacjami. W ustalonych godzinach będą włączali do gry kolejne wyzwania. Jeśli jesteś wymiataczem, do miejsca na podium wystarczy Ci jedna z kilkugodzinnych rund, ale jeśli chcesz mieć pewność co do zwycięstwa, nie możesz odpuścić żadnej z nich.

Przygotowano dla Was tak wielką testerską rzeźnię, że istnieje obawa, że… nikt się nie zgłosi. 

Jeśli jednak jesteście gotowi do pierwszego poważnego wyzwania 2019 r. to:

  • uformujcie 3-osobowe szwadrony lub zbierzcie się w (jednoosobową) drużynę,
  • szykujcie się na zapisy od 28 do 31 stycznia,
  • przygotujcie się na Zawody od 1 lutego (12.00) do 2 lutego (12.00),
  • jeśli macie zero na koncie, to nie martwcie się, bo wszystko jest za darmo (jeśli jednak zostaniecie zakwalifikowani, przyjdzie Wam zapłacić wejściówkę na Zawody),
  • na kwalifikacje dostępnych jest tylko 500 miejsc i aż 350 miejsc podczas samych Mistrzostw (100 drużyn i 50 indywidualnych zawodników),
  • jeśli znacie Panią Mantis, to możliwe, że pomoże Wam to w raportowaniu. 

 

Śpijcie spokojnie jeśli jesteście Mistrzami ubiegłych edycji, bo zostaniecie zakwalifikowani bez walki.

Organizatorzy liczą, że stawicie się licznie. MrBuggy Czyste Zło z Rodziną czeka na Was!

 

 

To powinno Cię zainteresować