Ludzie testowania 2019. Pretendenci.

Ludzie testowania 2019. Pretendenci.
Poprosiliśmy ludzi testowania 2018 roku o wskazanie, kogo warto będzie obserwować w 2019. Oto lista ugruntowanych i tych dobrze rokujących specjalistów jakości, którzy w 2018 r. zachwycili aktywnością i od których liczymy na więcej.

Są to osoby, które w poprzednim roku pokazały wartościowe prezentacje i/lub ciągłe zaangażowanie na rzecz rozwoju testowania w Polsce.

Kolejność poniższej listy jest przypadkowa.

 

Ada Dubrawska

Wspaniały debiut na Agile Testing Days, aktywna na Twitterze i na pewno głos warty wysłuchania. "Pracuje w Berlinie, ale jest nasza!"

 

Aleksandra Kornecka

Niezmiennie dobra dusza polskiego testowania z pozytywną nadpobudliwością w social media. Angażuje się w wiele inicjatyw.

 

Kasia Balcerzak

Dużo wystąpień w 2018 r. Ciekawi nas jej przygoda z eksploracją wraz z deweloperami.

 

Kamila i Wojtek Gawrońscy

Na wielu konferencjach prowadzą serie warsztatów z chmury i DevOps, a na 2019 szykują nowe inicjatywy edukacyjne.

 

Dawid i Ania Pacia

Nadaktywny konferencyjnie Dawid w 2018 r. wystąpił wraz z żoną. Czekamy na kolejne działania tego rodzinno-specjalistycznego duetu.

 

Sławomir Radzymiński

Aktywny bloger, zaangażowany w społeczność testerską i edukację.

 

Michał Krzyżanowski

Po bardzo dobrej prezentacji podczas Agile&Automation Days 2018 wzbudził apetyt na więcej. Mamy nadzieję na większą aktywność na blogu https://automatingguy.com/.

 

Tomek Dubikowski

Jego prezentacje są zawsze na wysokim poziomie i ciekawi nas, co pokaże w 2019 r.

 

Emilia Lendzion-Barszcz

Zaangażowała się w wiele inicjatyw na rzecz dzielenia się wiedzą, a warszawski hackaton będzie zapewne czymś bardzo ciekawym.

 

Piotr Wicherski

2018 r. miał pod znakiem MobilQA i liczmy, że będzie ona miała kolejną edycję. Znamy już jego nowe pomysły na 2019 r. i jesteśmy ciekawi realizacji.

 

Tomek Konieczny

Tomek rozwija swoje umiejętności prezentacji i ma już ciekawą listę konferencji na swoim koncie. Mamy nadzieje, że w tym roku będzie kontynuował występowanie.

 

Marcin Sikorski (pseudonim AK-47)

Marcina super się słucha, ma dużo pasji, pomysłów i wiedzy. Mamy nadzieję, że w tym roku da nam jeszcze więcej.

 

W kolejnej publikacji "Ludzie testowania 2019" będziemy chcieli pokazać tytanów pracy 2018 r., z ambitnymi planami na 2019. Tych, którzy kształtują to jak dziś wygląda testowanie oprogramowania.

 

 
 

To powinno Cię zainteresować