Można się już zapisywać na zawody i konferencję TestingCup 2016!

Można się już zapisywać na zawody i konferencję TestingCup 2016!
Dość niespodziewanie ruszyły zapisy na TestingCup. Jeśli chcesz być uczestnikiem, to warto zapisać się już dziś, gdyż obowiązuje kolejność zgłoszeń.
 

Organizatorzy zrezygnowali z Eliminacji, jakie miały miejsce w zeszłym roku, wychodząc z założenia, że skoro na zawodach zmieściło się 200 osób, 100 osób nie przeszło Eliminacji, a 50 zgłosiło się zbyt późno, to zainteresowanie imprezą w Polsce jest na poziomie 350 osób. Według Regulaminu na Zawodach 2016 jest więc 350 miejsc.. Jeśli jednak zainteresowanie w tym roku będzie większe, to… nie dla wszystkich starczy miejsca. Obowiązuje więc reguła "kto pierwszy ten lepszy". Warto już teraz zarezerwować sobie miejsce szczególnie, że ceny promocyjne obowiązują tylko do 31 marca.

Przypominamy, że tegoroczne Mistrzostwa mogą przyjąć więcej osób dzięki temu, że odbędą się w olbrzymim obiekcie Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (23-24 maja).

W poniedziałek 23 maja rozegrane zostaną same zawody, na ten dzień zaplanowane są też dodatkowe atrakcje, w tym wieczorna impreza integracyjna. 24 maja odbędzie się konferencja podzielona na dwie ścieżki tematyczne. Drugi i ostatni dzień TestingCup zakończy ceremonia ogłoszenia wyników i rozdania nagród dla najlepszych testerów 4. edycji Mistrzostw.

Gościem specjalnym Mistrzostw będzie Przemek Wójcik, szef QA CD Projekt Red z prezentacją „Wiedźmin 3: Dziki Gon - Cykl Życia Gry Video i Rola Testów”. Rzadko poruszany na testerskich konferencjach temat testowania gier będzie miał szczególne miejsce w agendzie TestingCup 2016.

Posłuchamy nie tylko o testowaniu gier, podczas konferencji na pierwszym planie będzie „rzemiosło testowania”. Organizatorzy zaprosili jako głównego mówcę Zegera Van Hese, uznanego specjalistę w dziedzinie testowania eksploracyjnego, wywodzącego się ze szkoły Context-Driven. A to podobno nie koniec niespodzianek. Więcej szczegółów poznamy razem z publikacją harmonogramu TestingCup 2016. 

Po więcej informacji zapraszamy na testingcup.pl lub na facebooka TestingCup.

 

 

#testingcup2016

 

To powinno Cię zainteresować