Nowe szkolenia praktyczne w testerzy.pl

Nowe szkolenia praktyczne w testerzy.pl
Zapraszamy na nowe szkolenia praktyczne: Warsztaty testowania usług sieciowych z SoapUI oraz Testy aplikacji mobilnych- Android.

W przyszłym roku proponujemy Wam jeszcze więcej praktyki! W naszej ofercie pojawią się 2 nowe szkolenia:

SoapUI to doskonałe narzędzie wspomagające testy funkcjonalne, obciążeniowe oraz bezpieczeństwa. Wyróżnia się przede wszystkim łatwością obsługi i dużą funkcjonalnością. Szkolenie przeznaczone dla testerów oprogramowania oraz programistów. W trakcie warsztatu uczestnicy poznają od podstaw zaawansowane możliwości SoapUI. Opanują sposób efektywnego wykorzystania zmiennych, języka Groovy oraz XPath/XQuery w testach funkcjonalnych i obciążeniowych. Nabędą również podstawowych umiejętności z zakresu testów bezpieczeństwa.

Testowanie aplikacji mobilnych staje się kolejną specjalizacją testerską. Oferujemy szkolenie, którego celem jest pokazanie specyfiki testowania oprogramowania mobilnego. Po warsztacie uczestnicy będą gotowi do prowadzenia własnych testów w aplikacjach mobilnych dla platformy Android.


Szkolenia zostały już opracowane i wypróbowane. Dostępne będą w opcji zamkniętej i otwartej. Aktualne daty znajdziecie niebawem w terminarzu w zakładce szkolenia.


To powinno Cię zainteresować