Płatny staż dla uczestników szkolenia "Zawód Tester"

Płatny staż dla uczestników szkolenia "Zawód Tester"
Szkolenie "Zawód Tester" z szansą na płatny staż w firmie KMD!
 

"Zawód Tester" jest szkoleniem-starterem do rozpoczęcia pracy w testowaniu; dedykowane jest w szczególności dla osób początkujących, bez wiedzy i doświadczenia, czy też osób planujących zmianę branży, chętnych na wejście do świata IT.

Kompleksowość kursu polega na połączeniu praktyki testowania z elementami szkolenia ISTQB Poziom Podstawowy. Oznacza to, że teraz w ramach jednego, 4-dniowego kursu nauczysz się podstaw praktycznego testowania, poznasz dobre praktyki oraz będziesz przygotowany do podejścia do egzaminu certyfikującego ścieżki ISTQB na poziomie podstawowym. Ponadto po kursie możliwe będzie skorzystanie z 3-tygodniowej, zdalnej praktyki, dzięki której utrwalisz nabyte umiejętności. 

Ale to nie wszystko!

Partner praktyk, firma KMD, chce zaprosić wybranych i zainteresowanych uczestników szkolenia warszawskiego na płatny staż. Spośród osób, które będą zainteresowane zatrudnieniem w KMD firma wybierze osobę lub osoby, którym zaproponuje miejsce w swoim zespole.

 

O KMD

KMD jest jedną z przodujących firm IT w Danii. Koncentruje się na świadczeniu usług dla sektora publicznego, dzięki czemu duńskie państwo opiekuńcze należy do najlepiej zarządzanych i najbardziej wydajnych na świecie oraz na najwyższym poziomie cyfryzacji.

Każdego dnia Duńczycy korzystają z systemów firmy - otrzymując wypłaty, komunikując się z administracją publiczną czy kalkulując rachunki za ogrzewanie. Obecnie KMD jest dynamicznie rozwijącą się prywatną organizacją z rocznym dochodem przekraczającym 640 milionów euro. KMD zatrudnia ponad 3200 pracowników w oddziałach na terenie Danii, Szwecji i Polski. W warszawskim biurze pracuje około 370 ekspertów, tworzących i rozwijających rozwiązania IT dla rządu, samorządów lokalnych, a także firm z sektora prywatnego w Danii oraz w innych krajach skandynawskich.

 

Rezerwacji na szkolenie można dokonać pisząc na adres: szkolenia@testerzy.pl.

 

Najbliższe terminy kursu "Zawód Tester" odbywają się:

  • 23-26 kwietnia w Warszawie [szkolenie z płatnym stażem w KMD]
  • 11-14 czerwca we Wrocławiu.

 

 

Jeśli Twoja firma również chciałaby zatrudnić uczestników szkolenia dla początkujących testerów "Zawód Tester", zgłoś się do nas (kontakt@testerzy.pl).

 

 

To powinno Cię zainteresować