Test Management Meetup Wrocław #2

Test Management Meetup Wrocław #2
Po ciepłym przyjęciu naszej inicjatywy mamy zaszczyt zaprosić Was na drugie spotkanie Test Management Meetup we Wrocławiu.

Test Management Meetup jest pierwszym tego typu spotkaniem, które swoją tematykę skupia i obraca wokół tematów i problemów związanych z zarządzaniem w procesie testowania i tworzenia oprogramowania.

Tematem przewodnim, który wybrali uczestnicy pierwszego meetup-u, będą wyzwania w rekrutacji testerów. Wydarzenie poprowadzą Kamila Mrozek oraz Tomasz Jański.

Po raz kolejny zostaniemy ugoszczeni we wrocławskiej siedzibie Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych, co, mamy nadzieję, będzie sprzyjać dzieleniu się swoimi doświadczeniami. 

 

Zainspirowani dyskusjami podczas ostatniego spotkania chcielibyśmy na wstępie przedstawić krótką prezentację, a pozostałą część meetup-u poświęcić na moderowaną dyskusję. 

Kiedy: 10 kwietnia 2018 r. (wtorek)
Gdzie: Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 1 (budynek TIMES) - sprawdź na mapie
O której: 18.30-21.00

Rezerwacja miejsc: http://www.uczestnicy.pl/event/test-management-meetup-wroclaw-2

Agenda:

18.30-18.40 Przywitanie i wstęp techniczny
18.40-19.10 Wprowadzenie do panelu dyskusyjnego - Tomasz Jański opowie o swoim doświadczeniu w zakresie rekrutacji
19.10-21.00 Moderowana dyskusja pt. Wyzwania w rekrutacji

21.00 Zakończenie spotkania + przedstawienie pomysłu na kolejne edycje

 

Moderatorzy spotkania:

Kamila Mrozek

Kamila jest testerem z 4-letnim doświadczeniem, aktualnie świadczącym swoje usługi dla firmy Objectivity. Cierpi na przypadłość Testerskiego Zaburzenia Nadpobudliwości — próbuje być obecna absolutnie wszędzie, błyskawicznie się uczy i ciągle wypatruje nowych błędów. Posiada niezmierzone pokłady kreatywności, a jej nadmiar często wylewa się w postaci obrazków, tekstów na bloga czy prezentacji. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jej życiowe motto to „Ja nie dam rady? Potrzymaj moją kawę”. Pomimo swojego krytycznego podejścia do oprogramowania pozostaje niezmordowaną optymistką. Prywadnie do jej zainteresowań należą dalekie i bliskie podróże oraz strzelectwo w formie zarówno sportowej jak i rekreacyjnej. 

 

Tomasz Jański

Związany z testami od 12 lat, od 4 lat w branży e-commerce. Doświadczenie zdobywał w korporacjach jak również w mniejszych firmach. Uczestniczył w roli testera, konsultanta ds. wdrożeń, lidera zespołu, test managera. Na codzień zwolennik otwartości, dzielenia się wiedzą i wymiany pomysłów. Wierzy, że "jakość pamięta się dłużej niż cenę". Obecnie menedżer działu testów w Grupie Unity. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci, w wolnych chwilach oddaje się lekturze bądź aktywnemu spędzaniu czasu.

 

W związku z formułą spotkania liczba miejsc jest ograniczona do 30. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie organizowane jest w ramach Geek Week Wro

Dołącz do wydarzenia na FB >>

 

To powinno Cię zainteresować