Polacy na CAST 2018!

Polacy na CAST 2018!
CAST to jedna z najważniejszych konferencji testerskiej społeczności kontekstowej i w tym roku będzie miała silna polską obsadę.
 

W ten weekend opublikowano program (https://www.associationforsoftwaretesting.org/conference/cast-2018/) konferencji CAST organizowanej w USA przez The Association for Software Testing. Ta prestiżowa konferencja ma na celu poszerzanie wiedzy na temat teorii i praktyki testowania oprogramowania w oparciu o zasady Context-Driven. W tym roku po raz pierwszy mamy na niej tak silną reprezentację z Polski – w programie konferencji na 20 sesji aż 2 będą poprowadzone przez Polaków! Będzie to Kasia Balcerzak z Bartkiem Szulcem oraz Alek Lipski.

Jesteśmy dumni, że mamy tak silną ekipę w programie. Kasia jest czynnie zaangażowana m.in. w organizowanie meetupów i konferencji. Bartek znany jest ze swoich mocnych, technicznych prezentacji i po raz drugi (współ)odpowiada za program Agile & Automation Days. Alek Lipski to współzałożyciel pierwszego polskiego testerskiego meetapu PTaQ i jedna z pierwszych osób w naszym kraju, która mówiła o tym, czym jest Context-Driven Testing.

 

Więcej o konferencji i agendzie >>

 

Gratulujemy i trzymamy za nich kciuki!

 

 

To powinno Cię zainteresować