Rozpoczęła się rejestracja na Agile & Automation Days 2016

Rozpoczęła się rejestracja na Agile & Automation Days 2016
21-22 listopada w Warszawie pod hasłem „praktycznie, technicznie i zwinnie” odbędzie się druga edycja Agile & Automation Days.
 

Ogłoszono już pierwszych prelegentów oraz tematy wykładów i miniwarsztatów, które odbędą się w ramach wydarzenia.

Za program tegorocznej konferencji odpowiadał znany ze swoich praktycznych wystąpień Daniel Dec wraz ze wspierającą go Komisją Programową.

Podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, tegoroczna konferencja ma na celu zaprezentowanie technicznych, premierowych wykładów oraz daje możliwość uczestnictwa w praktycznych miniwarsztatach.

 

Motywem przewodnim drugiej edycji Agile & Automation Days jest automatyzacja i zwinność w testowaniu rozwiązań mobilnych, co jest bezpośrednią odpowiedzią na sugestie uczestników pierwszej edycji wydarzenia.

Pełna agenda już wkrótce, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami pierwszych prelegentów oraz tematami wykładów i miniwarsztatów na stronie konferencji: http://aadays.pl/.

Gościem specjalnym konferencji będzie ekspert testowania aplikacji mobilnych Richard Bradshaw. Richard, znany też jako „Friendly Tester” podczas Agile & Automation Days wygłosi prezentację keynote Mobile – clue is the name oraz poprowadzi całodniowe praktyczne warsztaty Technical Mobile Testing (http://aadays.pl/events/22-wtorek/warsztaty-technical-mobile-testing/).

 

Już teraz możecie się zapisywać zarówno na konferencję, jak i na warsztaty. Promocyjne ceny wejściówek obowiązują do 15-ego października. W ubiegłym roku zabrakło ich jeszcze przed upłynięciem terminu wczesnych zapisów.

 

Zapraszamy do rejestracji: http://rejestracja.aadays.pl/zaloguj.

 

testerzy.pl ponownie wspierają konferencję w charakterze partnera medialnego i merytorycznego.

 

 

To powinno Cię zainteresować