Rusza bezpłatna Akademia Testerska PGS Software

Rusza bezpłatna Akademia Testerska PGS Software
Firma informatyczna PGS Software rusza z cyklem bezpłatnych warsztatów testerskich, organizowanych w jej biurze w Rzeszowie.

Akademia Testerska to ponad 20 godzin zajęć z ekspertami, którzy przekażą uczestnikom kursu specjalistyczną wiedzę i sprawdzą ją w praktyce. Zapisy na kurs trwają do 15 marca, a pierwsze zajęcia odbędą się już 24 marca 2018 roku. 

– Tester oprogramowania to coraz popularniejsza ścieżka kariery w IT. Firmy, takie jak nasza, które stawiają na wysoką jakość tworzonego oprogramowania, potrzebują specjalistów QA w swoich szeregach. Organizowana przez PGS Software Akademia Testerska pozwoli jej uczestnikom na bezpłatne zdobycie umiejętności, które są poszukiwane na rynku pracy – mówi Marcin Stawarz, Head działu QA w PGS Software.

Kurs jest dedykowany osobom, które mają już doświadczenie w testowaniu manualnym i chcą poszerzyć swoją wiedzę. Tematy podejmowane podczas spotkań to między innymi: techniki projektowania testów, elementy testów bezpieczeństwa czy wprowadzenie do automatyzacji.

Spotkania będą się odbywać w soboty w biurze PGS Software przy ulicy Generała Maczka 6 w Rzeszowie. Zajęcia będą trwały od godziny 9.00 do 15.00.

Więcej informacji oraz zapisy: https://softwaretalks.pl/wydarzenia/akademia-testerska-w-rzeszowie-2/

 

Patronat nad wydarzeniem objął portal testerzy.pl oraz Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych (SJSI).  

 

 

To powinno Cię zainteresować