Call for Papers na TestingCup 2019

Call for Papers na TestingCup 2019
Tylko do dziś możecie zgłaszać propozycje wystąpień na część konferencyjną TestingCup 2019.

Tegoroczna konferencja nie ma tematu przewodniego. Komisja Programowa zachęca, abyście to Wy zbudowali tematykę wydarzenia poprzez wybór tematu („any testing-related subject”), który Was interesuje i który może zainteresować społeczność. 

Pokazuje to również, że nie temat, a jego forma ma dla Komisji znaczenie. Preferowane są wystąpienia bazujące na własnych doświadczeniach, twardych faktach, ideach otwierających oczy, uniwersalnym zarządzaniu, konkretnych technikach i inspirujących wizjach. 

Zachęcamy Was do zgłaszania swoich propozycji wystąpień poprzez stronę http://testingcup.pl/call-for-papers, gdzie znajdziecie również więcej informacji odnośnie aplikowania, sposobu wyboru prezentacji oraz tego, co organizatorzy oferują w ramach współpracy.

Szefem Rady Programowej konferencji w tym roku jest ikona testowania i eksploracji, James Lyndsay. James na co dzień pracuje jako niezależny konsultant. Przygotowuje organizacje na nieoczekiwane, dostosowuje ich podejście i doradza, jak utrzymywać zaangażowanie testerów. Testerom pomaga w podejmowaniu świadomych i praktycznych decyzji dotyczących ich testowania. Regularnie występuje w roli keynote speakera i lektora na międzynarodowych konferencjach oraz aktywnie uczestniczy w wielu społecznościach testerskich. Jest autorem nagradzanych prac, zadań z testów czarnoskrzynkowych (http://blackboxpuzzles.workroomprds.com/), inicjatorem TestLabu (wydarzenia towarzyszącego konferencji EuroSTAR) oraz twórcą warsztatu London Exploratory Workshop in Testing. W 2015 r. został nagrodzony European Tester Excellence Award.

Jamesa mogliście spotkać już 2014 r., kiedy po raz pierwszy wystąpił na TestingCup. Była to pierwsza okazja, żeby posłuchać tak doświadczonego i tak uznanego na świecie specjalisty.

Zapraszamy Was do obejrzenia zaproszenia od Jamesa do wzięcia udziału w TestingCup i zgłoszenia swojego abstraktu w Call for Papers:

 

 

W tym roku James wraz z pozostałymi członkami Rady Programowej - Kasią Morawską, Ru Cindrea oraz Michałem Stryjakiem - zapraszają Was do wystąpienia na konferencji. Jak podkreślają, w tym roku nie oczekują, że swoją prezentację zaszufladkujecie w konkretny temat - tak długo, jak Wasz temat jest prawdziwy i dotyczy testowania, Rada Programowa będzie nim zainteresowana.

Czasu jest niewiele!

http://testingcup.pl/call-for-papers

 
 
Przypominamy, że tegoroczna edycja TestingCup odbędzie się 10-11 czerwca w Poznaniu.
 
 

To powinno Cię zainteresować