SPIN i Testerzy "Użyteczność interfejsu"

SPIN i Testerzy "Użyteczność interfejsu"
Otrzymaliśmy zaproszenie na następne spotkanie SPIN - Software and Systems Process Improvement Network w Krakowie. Już 26.06 opowiemy o budowaniu i testowaniu użytecznego interfejsu. Prezentacja ma charakter otwarty i darmowy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania z nami.Koordynator SPIN-u Kraków, Monika Braun zaprasza:"Zapraszam, jak zawsze serdecznie  na XVI spotkanie SPINu 26 czerwca, w godzinach  18:00-20:00.Tym razem tematyka testowa i nowy prelegent :)  Witamy na pokładzie Radka Smilgina, który wspaniałomyślnie zgodził się podzielić  się swoją wiedzą ekspercką z zakresu użyteczności. Radek poprowadzi prezentację  'Użyteczność interfejsu'."


"Pewno większość z Was z własnego doświadczenia wie, jak ważna jest użyteczność i zapewne nie raz używając niecenzuralnych słów 'chwaliliście' pomysłowość autorów używanych przez Was aplikacji ;)
Zapewne też niektórzy z Was się zastanawiali dlaczego testerom przeszkadza umiejscowienie przycisków, czy wygląd ramki i dlaczego zgłosili to jako błąd ;-)
Użyteczność ważna rzecz, a jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda z profesjonalnej strony zapraszam na spotkanie.

Spotkanie ponownie odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym.
ul. Rakowicka 27.
Budynek Biblioteki Głównej,
sala 425 (IV piętro)
"

Po prezentacji zapraszamy do dyskusji "na żywo" i na Forum

Materiały po prezentacji tylko na testerzy.pl

To powinno Cię zainteresować