Społeczność testerska walczy o życie dziecka

Społeczność testerska walczy o życie dziecka
Kiedy przychodzi nam zmierzyć się ze śmiercią, nagle przewartościowujemy nasze życie, a rzeczy potencjalnie ważne schodzą na drugi plan. Społeczność testerska pomaga jednemu z nas w walce o życie córki.
 

Linnea ma 6 lat, do niedawna była zwykłym i pełnym życia dzieckiem, a świat jej i świat rodziców runął u podstaw, gdy dowiedzieli się o nowotworze mózgu (DIPG). Jest aktualnie poddawana bardzo drogiej terapii, która powoli skutkuje poprawą zdrowia. Koszty leczenia są jednak ponad siły zwykłego człowieka, stąd też prośba Kristoffera Nordströma o pomoc.

Więcej o chorobie i możliwościach wpłat dowiecie się ze strony https://www.youcaring.com/linneanordstrom-760690  

Niesamowite, jak dużo osób ze świata testerskiego włączyło się w pomaganie. Wśród nich są między innymi Huib Schoots czy Alex Schladebeck, ale również całe społeczności. Ministry of Testing przygotowuje kalendarz z wydarzeniami testerskimi, w którym każda testerska impreza może wykupić swoją datę. To również szansa dla firm i organizacji, by pokazać się w publikacji, a przede wszystkim pomóc małej Linnei.

Kalendarz można już również zamawiać: https://store.ministryoftesting.com/collections/calendar/products/ministry-of-testing-charity-calendar-2018

Kristoffera Nordströma możecie znać z testerskich konferencji oraz z jego kursu Python for testers. W sieci znajdziecie slajdy z wielu jego prezentacji, w tym tej z konferencji EuroSTAR: https://www.slideshare.net/EuroSTARConference/w23-why-every-systestdepshouldhavetestdeveloperec

Kristoffer jest ekspertem z obszaru Context Driven School, stąd prawdopodobne, że czytaliście właśnie jego publikacje z tego zakresu (np. http://leanmagazine.net/testing/rapid-software-testing-a-context-driven-test-approach/).

 

Prosimy, pomóżcie mu w walce o życie córki!

 

 

To powinno Cię zainteresować