Szkolenie "Zawód Tester" w nowej odsłonie

Szkolenie "Zawód Tester" w nowej odsłonie
Najbliższe szkolenie dla początkujących testerów w Gdańsku poprowadzi jego współtwórca i autor książki "Zawód tester". Szykują się nowości.

Książka "Zawód tester" ma zostać w tym roku zaktualizowana i, jak mówi sam autor, mają pojawić się w niej rady dotyczące znalezienia pracy na trudnym rynku.

Nowe elementy zostaną również włączone do agendy szkolenia i to właśnie uczestnicy gdańskiej edycji będą mieli okazję poznać je po raz pierwszy.

Zapowiadane nowości:

  1. Nauka w rzeczywistości. W pierwszym wydaniu książka koncentrowała się na edukacji internetowej oraz akademickiej. Kolejne wydanie zostanie rozszerzone o metody uczenia się i zdobywania doświadczenia w prawdziwym życiu. Sprzyja temu bardzo duża aktywność społeczności testerskich w Polsce.
  2. Nisze testowania. Na rynku pracy kluczowa jest umiejętność wyróżnienia się. Można to zrobić poprzez skoncentrowanie się na rozwoju w jednej z nisz testerskich. Jest ich dużo, a najważniejsze z nich zostaną omówione na szkoleniu. Co ważne, powiedziane zostanie też to, czego konkretnie należy się uczyć spoza obszaru testowania.
  3. Rekrutacja. To największa część nowych treści w książce. Poświęcona zostanie konstrukcji dobrego CV i rozmowom kwalifikacyjnym. Nowe zadania z zakresu rekrutacji zostaną wprowadzone do agendy kursu.

 

Na szkolenie w Gdańsku są jeszcze miejsca.

Termin: 5-8 marca 2018 r.

Miejsce: Gdańsk, ul. Chmielna 47-52 (Hotel Qubus)

Rezerwacji można dokonać pisząc na adres kontakt@testerzy.pl.

 


http://testerzy.pl/wiesci-ze-swiata-testerow/szkolenie-zawod-tester-w-nowej-odslonie

To powinno Cię zainteresować