TestArena na GitHubie

TestArena na GitHubie
Uwolniliśmy TestArenę, czyli w 100% polskie narzędzie do zarządzania testami. Była ona od zawsze projektem open source, ale liczymy, że dzięki migracji do GitHuba współpraca nad rozwojem projektu będzie jeszcze łatwiejsza.
 

Za namową Jacka Okrojka zdecydowaliśmy się przenieść TestArenę na popularne repozytorium GitHub i tym samym ułatwić proces wprowadzania do niej poprawek i zmian. Kod aplikacji udostępniony jest na zasadach licencji GNU General Public License v2.

Do tej pory TestArena dostępna była na SourceForge i jeszcze przez jakiś czas ciągle będzie tam dostępna. Aktualizacje będą jednak następowały już tylko na GitHubie. Warto podkreślić, że aplikacja została pobrana już ponad 1000 razy.

 Oprogramowanie z GitHuba możecie pobrać jako paczkę ZIP, zainstalować i używać >>

 

Możecie również włączyć się w proces rozwoju narzędzia i wprowadzać zmiany do projektu na formatkach serwisu GitHub. Inną możliwością jest wprowadzanie zmian w projekcie lokalnie i przesłanie ich do serwisu. Możecie użyć do tego jednego z wielu klientów gita (http://guides.beanstalkapp.com/version-control/clients.html).

Szczegółowa instrukcja pobierania i współpracy przy pomocy gita [PDF] >>

 

Pomimo istnienia w GitHubie możliwości zgłaszania issues, zdecydowaliśmy się utrzymać narzędzie do zarządzania defektami na naszych serwerach.

 

Strona projektu >>

Dokumentacja >>

 

 

To powinno Cię zainteresować