testerzy.pl w roku 2011

testerzy.pl w roku 2011
Nowy rok dla testerzy.pl oznacza nowe plany, pomysły, wyzwania.


Pośród licznych wariantów szkoleniowych z branży testowania oprogramowania oferujemy nowe kursy na rok 2011.

 


Szkolenie ISTQB Advanced Core (Test Manager, Test Analyst i Technical Test Analyst) stanowi wydzieloną część wspólną wszystkich szkoleń ISTQB Certified Tester Advanced Level. Szkolenie Core umożliwia podejście do wszystkich szkoleń z poziomu Advanced bez powtarzania tego samego materiału. Dzięki takiemu podejściu zamiast standardowych 15 dni szkoleniowych wymaganych na poziom Full Advanced wystarczy 11 dni.


W roku 2011 wprowadzamy nowe szkolenie „Selenium – testy automatyczne”. Narzędzia open source marki Selenium cechują się rozbudowaną funkcjonalnością w obszarze automatyzacji interfejsów webowych. Wiele komercyjnych rozwiązań nie może się poszczycić tak rozbudowaną funkcjonalnością w obszarze automatyzacji aplikacji przeglądarkowych. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla osób pragnących automatyzować w oparciu o tą technologię, jak i dla osób szukających bardziej zaawansowanych funkcji.


Rok 2011 stał się dla nas rokiem nowych możliwości. Staliśmy się w centrum egzaminacyjnym ISTQB i REQB. Przeprowadzamy egzaminy zarówno w siedzibie testerzy.pl, jak i poza nią. Dzięki temu egzaminy są bardziej dostępne, terminy bardziej elastyczne i, przede wszystkim, są częściej organizowane.


Dla osób chcących przystąpić do egzaminu ISTQB Advanced Level bez wcześniejszego uczestniczenia w bloku szkoleniowym organizujemy indywidualne egzaminy próbne umożliwiające zdobycie cennego doświadczenia oraz weryfikację posiadanej wiedzy. Egzamin zbudowany jest w oparciu o reguły egzaminu właściwego ISTQB Advanced, tj. składa się z 65 pytań, trwa 225 minut, a wielokrotnie zweryfikowane pytania zostały stworzone przez autorów posiadających certyfikat ISTQB Full Advanced Certificate.


W zakresie naszych usług pojawiło się „Wytwarzanie oprogramowania testerskiego” oraz „Testowanie wydajności”. Tworzymy aplikacje desktopowe oraz sieciowe wspierające testowanie oprogramowania i zarządzanie jakością w projekcie. Dzięki naszym usługom poprawimy wydajność systemu w zakresie m.in. czasu przetwarzania przez serwer wprowadzonych żądań czy obciążenia systemu w czasie korzystania z aplikacji większej liczby użytkowników oraz zdecydowanie wpłyniemy na rezultaty prowadzonych przez Państwa projektów internetowych.


Serwis praca.testerzy.pl zawiera stale aktualizowane oferty pracy z branży IT, dlatego serdecznie zapraszamy testerów oprogramowania do zapoznania się z nimi. Natomiast Pracodawcom serwis umożliwia nieodpłatne publikowanie ofert, gwarantując jednocześnie, iż trafią one do najbardziej zainteresowanych odbiorców. Celem serwisu jest wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy obiema stronami, świadczenie pomocy i pośredniczenie w procesach rekrutacyjnych. Atutem portalu jest możliwość dopasowania layoutu pod wybrany serwis internetowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu współwłaściciel serwisu oszczędza czas nad jego przygotowaniem, a użytkownicy nie muszą rejestrować się w wielu miejscach jednocześnie.


testerzy.pl oferują swoim Klientom zakup profesjonalnych planów testów, wykonanie raportów z testowania oraz ich specyfikacji. Każda dokumentacja sporządzona jest w oparciu o najpopularniejsze normy i standardy rynkowe, najlepsze praktyki oraz doświadczenie naszych konsultantów. Stworzyliśmy uniwersalne wzorce dokumentów przydatne na każdym etapie procesu testowania.

 

Nie ma takiego szkolenia bądź usługi z testowania oprogramowania, której nie moglibyśmy przygotować!

Zapraszamy do kontaktowania się z nami na adres kontakt@testerzy.pl

 

To powinno Cię zainteresować