TestyWydajnosci.pl - nowy portal dla amatorów i specjalistów testowania wydajnościowego

TestyWydajnosci.pl - nowy portal dla amatorów i specjalistów testowania wydajnościowego
Bazując na naszej pasji dla testowania wydajności oraz zauważając niezagospodarowaną niszę na naszym rodzimym podwórku wyszliśmy z inicjatywą stworzenia nowego portalu poświęconego w całości weryfikacji szybkości działania oprogramowania.
 

Świadomość użytkowników i twórców oprogramowania w temacie wydajności rośnie. Przekłada się to na popularność tej tematyki. Przewidujemy, że taki trend będzie się utrzymywał, dlatego uznaliśmy, że potrzebne jest miejsce w sieci, gdzie można znaleźć informacje o testach wydajności, wydarzeniach i nowościach, a także tutoriale z najbardziej popularnych narzędzi, szkolenia i usługi.

Tworząc ten portal przyświecał nam cel zbudowania wszechstronnej bazy wiedzy w temacie testów wydajności, z której każdy zainteresowany, zarówno początkujący, jak i specjalista, mógłby skorzystać. Takiego miejsca jeszcze do tej pory nie było, dlatego mamy nadzieję, że przyczynimy się do jeszcze większego wzrostu popularności testów wydajności.

Jeżeli nasz pomysł zostanie ciepło przyjęty, postaramy się dostarczać więcej treści i rozbudować stronę, aby jeszcze większa liczba zainteresowanych mogła skorzystać z naszej inicjatywy.

W najbliższym czasie planujemy opublikować kilka artykułów o narzędziach takich jak JMeter, Gatling i LoadRunner. Pojawią się również inne ciekawe narzędzia i case study, które będziemy opisywali podczas naszych projektów.

Zależy nam na tym, aby nowe materiały pojawiały się na stronie regularnie.

W projekcie bierze udział zespół testerów, w którym kluczowe role odgrywają dwaj specjaliści od testów wydajności: Piotr Krzosa i Jacek Okrojek. Dzięki nim możemy zagwarantować najwyższą jakość merytoryczną materiałów, szkoleń i usług.

Chcemy połączyć pasję testowania wydajności z codziennością pracy przy projektach. Pokazać, jak można pewne rzeczy wykonać szybciej, prościej i lepszej jakości.

 

Zapraszamy na stronę: http://testywydajnosci.pl

 

To powinno Cię zainteresować