Trójmiejska Grupa Testerska #8

Trójmiejska Grupa Testerska #8
Zapraszamy na pierwsze w 2016 roku spotkanie Trójmiejskiej Grupy Testerskiej! W pierwszy czwartek lutego spotykamy się w hotelu Scandic, przy samym dworcu Głównym w Gdańsku.
 

Kiedy: 4 lutego 2016, godzina 18.00

Gdzie: Gdańsk, Hotel Scandic, Podwale Grodzkie 9, sala konferencyjna na parterze

 

Tematy prezentacji:

1. „Prototypy hardware’owe i software’owe – przyjemność czy mordęga?”

Krótka opowieść o tym jak to jest być osobą, która ma okazję „dotykać” nowe technologie jako pierwsza. Na co zwracać uwagę przy pierwszym kontakcie z nowinkami technologicznymi, jak podejść do tematu i na czym się skupiać.
 
Prowadzący: Łukasz Sobieraj, Test Engineer, Experis IT for Intel Technology Poland
 
 

2. „BDD from scratch”

Jako programista oraz właściciel firmy, która zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania, chciałbym opisać technikę którą używam w codziennej pracy czyli BDD. BDD jako metodologia związana z zwinnymi technikami wytwarzania oprogramowania przeżyła wielką przemianę na przełomie ostatnich lat, opowiemy sobie o tym wszystkim.  Postaram się ukazać ‚flow” BDD czyli ukazać jak to wszystko przebiega od wymagań biznesowych do implementacji. Przykłady które będę pokazywał na prezentacji, będą bazować na języku PHP oraz frameworku do BDD który nazywa się Behat.
 
Prowadzący: Leszek Prabucki, Co-owner at Cocoders
 
 

Więcej informacji na http://tgt.org.pl

Aby być na bieżąco, dołącz do Trójmiejskiej Grupy Testerskiej na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1499629203641993/
 
 
Zapraszamy!
 
 

To powinno Cię zainteresować