WarszawQA #2

WarszawQA #2
Do grona grup QA wspieranych patronatem przez testerzy.pl trafiła ostatnio warszawska inicjatywa WarszawQA, czyli Warsaw Quality Assurance Group. Mamy przyjemność zaprosić Was na drugie już spotkanie, które odbędzie się 23 października.
 

Spotkanie otworzy Jan Sabak z wystąpieniem "Jak zorganizować testy wydajnościowe".

Będziemy mieli przyjemność wysłuchać o organizacji testów wydajnościowych, ale nie od strony nagrywania skryptów i zbierania wyników, jak to zwykle jest przedstawiane. Będzie ciekawiej!

 

„Przychodzi tester wydajnościowy do klienta i…”

Dowiemy się jakie kroki należy wykonać przygotowując siebie i klienta do przeprowadzenia testów, a także skąd wziąć wymagania wydajnościowe, w jaki sposób zaraportować wyniki tak, aby klient otrzymał to, czego oczekuje.

 

W drugiej części spotkania zapraszamy Was gorąco na pierwszy panel dyskusyjny, który będzie moderował Maciej Zaborowski:

"Budujemy własne środowisko pracy – podstawowy zestaw narzędzi".

Podczas dyskusji Uczestnicy będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z zakresu stosowanych narzędzi w codziennej pracy. Wspólnie stworzymy zestaw narzędzi, które wykorzystywane są wśród specjalistów IT (testerów, inżynierów jakości oprogramowania, QA managerów, analityków, czy też kierowników projektów) na warszawskim rynku. Wspomniane zestawienie będzie stanowiło referencję dla każdego, kto poszukuje sprawdzonych rozwiązań, jakie można zastosować w niemal każdym projekcie.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Strona grupy WarszawQA 

 

To powinno Cię zainteresować