Windows 8. Czyli 8 powodów do testerskiej dumy.

Windows 8. Czyli 8 powodów do testerskiej dumy.
Nie jesteśmy fanami Microsoft jako koproracji, ale jako testerzy mamy przynajmniej 8 powodów do zadowolenia z tego, w jaki sposób ta korporacja przygotowała Windows 8.

Powody:

8) Zero poważnych błędów (jak na razie). Wiadomo, że w dzień premiery i kilka dni później dziennikarze i testerzy rzucą się do szukania dziur. Na razie jednak ich nie znaleźli.


7) Jest to system, który zrywa z klasycznym podziałem na systemy operacyjne mobilne i desktopowe. Jest to nowy ekosystem wymiany informacji między różnymi urządzeniami.


6) System, który wspiera komputery PC, a nie jeden typ sprzetu. (przypominamy PC kontra Mac -> https://www.youtube.com/watch?v=1PwiljBN5-8).


5) Testowany na 190 wersjach językowych.


4) Wersje alfa i beta dostępne do pretestów. Z jednej strony firma zapewniła sobie darmowe testy, z drugiej ludzie mogli "pobawić" się systemem przed podjęciem decyzji o jego zakupie.


3) Zmiany. Nowy interfejs może i jest rewolucją, ale pierwsze negatywne opinie szybko umilkły. Pierwsze kilka miesięcy pokaże, czy użytkownicy zaakceptują zmianę.


2) Windows RT czy wersja "light" ósemki. Dzięki temu również sprzęt niższej klasy ma wsparcie tego systemu operacyjnego.


1) 1,240,000,000 godzin publicznego testowania! Prawdopodobnie żaden inny produkt nigdy nie został tak przetestowany.
[to nie jest artykuł sponsorowany]
To powinno Cię zainteresować