WrotQA #20

WrotQA #20
Zapraszamy na kolejne spotkanie WrotQA, które odbędzie się 16 grudnia 2015 roku.
 

Kiedy: 16 grudnia 2015 (środa), godz. 18.15

Gdzie: Wrocław, ul. Prosta 36, wejście C, 2. piętro; BLStream

Prelegenci:

Michał Stryjak (PiLab) - QA Manager

Przygodę z testowaniem rozpoczął w 2007. Obecnie zajmuje się zarządzaniem jakością w innowacyjnym produkcie, który pomaga zidentyfikować ukryte relacje między elementami w ogromnych zbiorach danych. Ta opatentowana technologia ma ogromną ilość zastosowań i obecnie największym zainteresowaniem cieszy się w obszarze Fraud Detection i Anti-Money Laundering.

Dotychczas Michał odpowiedzialny był za jakość w złożonych, międzynarodowych projektach w firmach takich jak Siemens, Volvo czy Objectivity. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako Scrum Master w wielokulturowych zespołach nauczyło go, że do uzyskania doskonałej jakości istotne są nie tylko testy, ale też dobrze zorganizowany zespół i efektywna komunikacja. Zdobytą wiedzą dzieli się jako prelegent na międzynarodowych konferencjach tematycznych. W PiLab Michał, pełniąc rolę QA Managera, buduje zespół w oparciu o filozofię Context-Driven Testing.

 

Michał Kłopot

Test Automation Engineer specjalizujący się w obszarze testów automatycznych aplikacji webowych. Uzależniony od poznawania nowych metodologii i narzędzi. Gorący zwolennik codziennego stosowania brzytwy Ockhama. Posiada, między innymi, poniższe certyfikaty:
ISTQB Certified Tester Advanced Level - Test Analyst,
ISTQB Certified Tester Advanced Level - Technical Test Analyst,
ISTQB Certified Tester Foundation Level.

Wiele wskazuje na to, że zawsze chodzi w czerwonej koszulce...

 

Przypominamy, że spotkania WrotQA są darmowe, ale wymagają wcześniejszej rejestracji na stronie http://www.uczestnicy.pl/event/wrotqa-20

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

#wrotqa

 

To powinno Cię zainteresować