Wrześniowe przygotowanie do EuroSTAR

Wrześniowe przygotowanie do EuroSTAR
Zbliża się wrzesień, jeden z najbardziej pracowitych miesięcy jeśli chodzi o przygotowania do konferencji EuroSTAR.

21 września kończy się możliwość wcześniejszej, tańszej, rejestracji uczestników, dlatego warto już teraz rozważyć udział w tym największym w świecie testerskim wydarzeniu.

Jeżeli nie chcecie płacić za wejściówki, a jednak chcielibyście uczestniczyć w imprezie i przywieźć ze sobą najświeższą testerską wiedzę i nowe umiejętności możecie wykazać się kreatywnością i zdobyć darmowe bilety. Wystarczy zebrać 4 testerów ze swojej firmy i zgłosić się do popularnego konkursu TeamStar. Nagrajcie 2 minutowy film, w którym przekonacie organizatorów, do tego, że warto Was zaprosić do udziału w konferencji, a wejściówki będą Wasze. Musicie się jednak pośpieszyć, zgłoszenia można dosyłać jedynie do 30 sierpnia.
Jeśli nie  chcecie brać udziału w konkursie możecie również rozważyć zakup grupowych wejściówek, na które również proponowane są spore zniżki.

Kolejną niewątpliwą atrakcją jest Test Lab, prowadzony przez Barta Knaacka. Poszukiwani są dwaj testerzy do zarządzania i koordynowania laboratorium wraz z nim! To niesamowita możliwość, aby zdobyć ciekawe doświadczenie i uczyć się od prawdziwego autorytetu. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 września.
 
Dodatkowo organizatorzy szykują kolejną niespodziankę, na którą trzeba jeszcze chwilę poczekać. Zapewniamy, że warto. Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w konferencji wraz z nami.

Z przyjemnością będziemy informować Was o dalszych przygotowaniach.
Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora EuroSTAR.

To powinno Cię zainteresować