Zadanie testerskie #5 [ROZWIĄZANE]

Zadanie testerskie #5 [ROZWIĄZANE]
W odpowiedzi na zadane zadanie otrzymaliśmy jedną poprawną odpowiedź.

 

Zadanie numer 5 [rozwiązane]

Aplikację przygotował dla Was Wojciech Prandzioch. Dziękujemy!

 

Pobierz aplikację, przeprowadź testy eksploracyjne, określ czym jest i do czego służy aplikacja oraz przygotuj raport z testów z informacją o defektach. Raport prześlij na nasz adres mailowy redakcja@testerzy.pl.

 

Aplikacja dostępna jest pod następującym linkiem [PAMIĘTAJ! Nie bierzemy odpowiedzialności za szkody, jakie może ona wywołać.]: http://edu.ittraining.pl/material/Aplikacja-testowa-Zadanie-testerskie-testy

Czas na przesłanie raportu: 9.05.2014, godzina 22.00.

 

Zasady:

Punkty:

Wśród uczestników konkursu rozdamy maksymalnie 8 punktów. Oceniać będziemy jakość raportu względem wytycznych i znalezione defekty względem znanych defektów.

 

Dziękujemy TestingCup za ufundowanie nagrody!

 

Postanowiliśmy przyznać 4 punkty Tomaszowi Beredzie.

 

Aktualne wyniki uczestników:

Tomasz Bereda - 4 pkt.

Katarzyna Janiak - 3 pkt.

Aleksander Jagielski - 3 pkt.

Michał Kalański - 3 pkt.

...

 

Dotychczasowi zdobywcy wejściówki:

Marek Waszak

 

O konkursie

Konkurs polega na zbieraniu w kolejnych etapach punktów za odpowiedzi w wymyślonych przez testerzy.pl zadaniach testerskich. Pierwsza osoba, która w cyklicznie (co kilka dni) publikowanych zadaniach uzyska 10 punktów zdobywa wejściówkę na TestingCup 2014. Jeśli masz już wejściówkę na TestingCup 2014, to mamy dla Ciebie bon na szkolenia testerzy.pl do wykorzystania w ciągu roku (na 500 PLN).

W losowych terminach na portalu testerzy.pl oraz z niewielkim opóźnieniem (do 20 minut) na profilach społecznościowych Facebook, Twitter i Google+ będzie pojawiało się zadanie testerskie wraz z punktacją. Odpowiedzi na zadanie możecie publikować bezpośrednio na profilach społecznościowych, w komentarzach pod artykułem [jest to jednak ujawnienie odpowiedzi innym graczom] o konkursie lub przesyłać do nas mailem na adres redakcja@testerzy.pl z tytułem „KONKURS”.

Uwaga! Zastanów się jak przekazujesz swoje odpowiedzi, ponieważ nie będziemy łączyli punktów z różnych źródeł. Wybierz jedną formę i trzymaj się jej do końca konkursu.

 

Reguły dodatkowe:

Wraz z zadaniem będzie publikowana zasada przyznawania punktów.

Konkurs potrwa do 15 maja.

Po każdym zadaniu będziemy publikowali listę osób, które w naszym konkursie mają niezerową liczbę punktów.

Uczestnictwo w konkursie jest akceptacją:

  • możliwości przetwarzania i publikowania danych, za pomocą których identyfikujecie się w konkursie (w profilach, w komentarzu, mailu itd.). W przypadku braku jednoznacznej identyfikacji uczestnika nie będziemy w stanie przekazać nagrody
  • możliwości przyznania Wam nagrody i podania tego do publicznej wiadomości
  • możliwości użycia wyników Waszych prac (zrzutów ekranu, raportów, tekstów) przez testerzy.pl.

 

 

To powinno Cię zainteresować