Zapłać za błąd

Zapłać za błąd
  Testowanie oprogramowania jest inwestycją, na którą nie każdą firmę wytwarzającą oprogramowanie stać. Koszty zbudowania kompetencji testerskich, koszty zarządzania jakością, koszty samego przygotowania i wykonania testów - lista wydatków, jakie należy ponieść może być naprawdę długa. Rozwiązaniem jest testowanie, w którym płacisz jedynie za rzeczywiście znalezione błędy.

 

Model wykonywania pracy zdalnej przez testerów w Stanach Zjednoczonych znany jest już od wielu lat jako "pay per bug". Portale takie jak utest.com czy odesk.com przynoszą korzyści zarówno firmom produkującym oprogramowanie, jak i testerom pragnącym testować nie wychodząc z domu. Wraz z naszymi partnerami chcemy zaproponować to rozwiązanie również w Polsce.

Jak to działa?
Producent programu udostępnia go do testów, definiując zakres testów (błędy funkcjonalne, użyteczności, wydajności).Testerzy szukają błędów i otrzymują płatność jedynie za znalezione błędy.


Jesteś firmą zainteresowaną testowaniem oprogramowania w modelu "Zapłać za błąd"? Napisz do nas, by uzyskać więcej informacji

PS. W związku z olbrzymim zainteresowaniem testerów wstrzymujemy nabór zainteresowanych udziałem w projekcie do czasu jego uruchomienia.

To powinno Cię zainteresować