Baza wiedzyArtykuły

Tester Zigi i scrum bingo

Co można zrobić podczas nudnego daily, z którego jak zwykle nic nie wynika? Ano na przykład... można zagrać w bingo. I to nie byle jakie, bo scrum bingo.

Wejdź z nami do gry. Nowe szkolenie "Tester gier" w testerzy.pl

Wśród nas także są gracze. Daliśmy im dojść do głosu, a efektem tego jest nowe szkolenie, które startuje już wkrótce.

Od juniora do eksperta w testowaniu. Nagranie webinaru

Tematyka przebranżowienia się do IT jest równie trudna, jak popularna. Wiele osób pracujących w wyuczonym zawodzie nie odczuwa już satysfakcji ze swojej pracy i postanawia szukać spełnienia gdzie indziej. Część z nich stawia na IT. Część z nich ma szansę na szybką karierę. Wszystko to omówiliśmy podczas naszego webinaru, który możecie odtworzyć.

Środowisko testowe pod kontrolą

Oto 7 rzeczy, jakie musisz mieć w swoim środowisku testowym, aby uznać, że testy są pod Twoją pełną kontrolą.

Безкоштовний курс "Професія Тестувальник" українською мовою. Набір завершено

Офіційно розпочинаємо наш цикл безкоштовних курсів з тестування програмного забезпечення для людей, які приїхали до нашої країни з територій України охоплених війною.

Polski Lepszy Ład

Choć wielu z nas nie przełknęło jeszcze skutków rewolucji podatkowej wywołanej Polskim Ładem, rząd serwuje kolejną porcję zmian - Nowy Ład 2.0. Jak to wpłynie na pracowników IT?

"Zrozumieć automatyzację". Ankieta

Czym jest i jak wygląda współczesna automatyzacja testowania? Na czym polegają kompetencje osób, które się nią zajmują i jakie są ich codzienne zadania? Badamy.

K6, czyli testy wydajnościowe w JavaScript

Zanim będziecie mogli wziąć udział w naszych warsztatach prowadzonych przez Sławka Radzymińskiego, przeczytajcie jego krótkie wprowadzenie do tematyki testów wydajnościowych w JavaScript z użyciem k6.

"Zawód Tester" w j. ukraińskim/rosyjskim już wkrótce

Nie tak dawno podzieliliśmy się z Wami naszymi planami charytatywnego wsparcia osób przybywających do nas z ogarniętej wojną Ukrainy. Jesteśmy niezwykle pozytywnie zaskoczeni odzewem, z jakim spotkała się nasza inicjatywa.

Testowanie ad hoc

Testy przeprowadzane są bez tworzenia formalnego planu testu czy pisania przypadków testowych. Testy typu ad hoc pomagają planować zakres i czas trwania innych rodzajów testów, pomagają także testerom nauczyć się aplikacji przed rozpoczęciem zaplanowanych, innych rodzajów testów. Jest to najmniej formalna metoda testowania.