Jak skutecznie ustalać cele rozwojowe? Teoretyczny ebook na testerzy+

Jak skutecznie ustalać cele rozwojowe? Teoretyczny ebook na testerzy+
Obiecaliśmy, że na testerzy+ będziemy dostarczać takie materiały i narzędzia, które są niezbędne w Waszej nauce i pracy. Dotrzymujemy słowa i oddajemy w Wasze ręce kolejny materiał, który zebrał najwięcej głosów. I to jeszcze nie koniec!
testerzy+

   

Na Waszą prośbę omówiliśmy kwestię ustalania celów rozwojowych testerów oprogramowania. Jako że temat jest niezwykle obszerny, podzieliliśmy materiał na dwie części. Pierwszą – teoretyczną – możecie już teraz znaleźć na Platformie testerzy+, a część drugą, z większą dawką praktycznych i konkretnych przykładów celów będziecie mogli przeczytać już wkrótce. 

Materiał to mini przewodnik, w którym omawiamy to, jak kształtować swoją ścieżkę kariery jako tester. Staraliśmy się w nim sprawdzić, w jaki sposób jak analiza Waszych umiejętności może pomóc przy ustalaniu celów rozwojowych. Daliśmy kilka wskazówek dotyczących ustalania celów na podstawie realizowanych projektów, omówiliśmy, jak efektywnie monitorować swój rozwój. Znajdziecie tam też informacje o tym, jak skutecznie planować swoje uczestnictwo w wydarzeniach testerskich i integrować zdobytą wiedzę z wyznaczonymi celami rozwoju, a także kilka tajników skutecznej komunikacji z przełożonym i zespołem oraz zasad efektywnej współpracy.

Całość znajdziecie tutaj

Część druga pojawi się już niedługo, a w międzyczasie przypominamy, że cały czas możecie kształtować z nami Platformę testerzy+ i zgłaszać zapotrzebowanie na materiały „szyte na miarę”. 

Skorzystajcie z Listy Życzeń i wysyłajcie nam swoje własne propozycje materiałów, a my przygotujemy je dla Was!

https://plus.testerzy.pl/

To powinno Cię zainteresować