Jak zostać testerem? Kompendium wskazówek

Jak zostać testerem? Kompendium wskazówek
Wiele razy zetknęliśmy się z pytaniami "Co mam zrobić, żeby zostać testerem?" czy "Od czego tak naprawdę powinienem zacząć swoją przygodę z testowaniem?". W odpowiedzi na nie, zebraliśmy w jednym miejscu wszystko to, co wiedzieć wypada.

Nasza nowa podstrona, zatytułowana "Jak zostać testerem?", może być traktowana jako kompendium wiedzy, z którą powinien zapoznać się każdy, kto poważnie myśli nad wejściem do branży testerskiej. Staraliśmy się nie skupiać zbytnio na teorii, a przede wszystkim na przekazaniu konkretnych, wskazówek, które ułatwią przyszłym testerom stawianie ich - czasem trudnych - pierwszych kroków w zawodzie. Dla ułatwienia, podzieliliśmy je kilka sekcji, w których znajdziecie:

Artykuły

Umieściliśmy tam kilka najważniejszych publikacji z naszej strony testerzy.pl, w której pojawiają się cenne wskazówki na temat tego, jak rozpocząć, a później z sukcesem kontynuować swoją podróż przez świat testowania.

Książki

Znajdziecie tu publikacje niezbędne dla każdego przyszłego testera, który chce wiedzieć, czym ono jest oraz jak rozwijać się w obranym przez siebie kierunku.

Filmy

Postanowiliśmy podzielić się w Wami naszymi spostrzeżeniami, praktyką oraz teorią testowania także w formie filmów, które zostały nagrane specjalnie z myślą o przyszłych testerach, a także zarejestrowane w trakcie naszych konferencji. 

Szkolenia

Na koniec chcieliśmy zachęcić Was do wzięcia udziału w organizowanych przez nas kursach, podpowiadając Wam jednocześnie, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę. Kalendarz szkoleń przypomni Wam również o tych, których nie wolno przegapić.

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje ułatwią Wam start w branży testerskiej i pomogą na początku długiej drogi, która doprowadzi Was do upragnionego sukcesu.

>> Jak zostać testerem? <<

To powinno Cię zainteresować