Perforce kupił platformę do ciągłych testów BlazeMeter

Perforce kupił platformę do ciągłych testów BlazeMeter
To przejęcie wzbogaci rosnące ciągle portfolio Perforce w zakresie kontroli jakości aplikacji o napędzane sztuczną inteligencją.

Perforce Software ("Perforce"), dostawca rozwiązań dla zespołów biznesowych z obszaru produktywności i transparentności, ogłosił 30 września 2021 r., że nabył platformę BlazeMeter Continuous Testing ("BlazeMeter CT") od firmy Broadcom Inc. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.
 
Przejęcie to stanowi uzupełnienie rosnącego portfolio Perforce w zakresie kontroli jakości aplikacji, składającego się z Perfecto oraz produktów do statycznego testowania bezpieczeństwa aplikacji (Klocwork i QAC). "Dodanie BlazeMeter CT wzmacnia naszą koncentrację na rynku jakości aplikacji", powiedział Mark Ties, dyrektor generalny i prezes Perforce. "Dzięki Perfecto, naszej obecności w SAST, a teraz BlazeMeter, Perforce może kontynuować rozwiązywanie najtrudniejszych wyzwań jakościowych w DevOps dla naszej globalnej bazy klientów."
 
BlazeMeter CT to kompletna, zintegrowana platforma do ciągłego testowania, zbudowana na i w pełni kompatybilna z open source. Używana jest przez jedne z największych globalnych przedsiębiorstw i zapewnia rozwiązanie w strumieniu CI/CD. Oparta na SaaS platforma została wybrana przez klientów Gartner Peer Insights jako wiodące rozwiązanie w kategorii Software Test Automation.
 
BlazeMeter CT jest zbudowany na BlazeMeter, rozwiązaniu do testowania obciążenia i wydajności, a także zawiera dodatkowe funkcje, w tym testowanie API i monitorowanie, które pozwalają organizacjom przyspieszyć transformację cyfrową, przesuwając testowanie zarówno w lewo, jak i w prawo.
 

Źródła:
https://www.perforce.com/press-releases/perforce-to-acquire-blazemeter-from-broadcom

To powinno Cię zainteresować