Quality Assurance Automation Bootcamp. Bezpłatnie dla przyszłych testerów

Quality Assurance Automation Bootcamp. Bezpłatnie dla przyszłych testerów
Coraz więcej Polaków chce rozpocząć karierę IT w obszarze testowania. Evolution postanowił więc pomóc przyszłym testerom i już teraz zaprasza na bezpłatny, 2-miesięczny bootcamp QA.

Według badania przeprowadzonego przez międzynarodową firmę Evolution, aż 1/4 Polaków chciałaby przebranżowić się do IT. Właśnie dlatego marka z 10-cioma centrami inżynieryjnymi zaprasza do udziału w bezpłatnym bootcampie Quality Assurance Automation Bootcamp. Kurs będzie trwał od 24 października do 16 grudnia 2022, a spotkania będą odbywały się online dwa razy w tygodniu. Po jego zakończeniu uczestnicy otrzymają dyplomy zaświadczające ukończenie kursu, a najlepsi będą mogli liczyć na ofertę pracy. 

Quality Assurance Automation Bootcamp organizowane będzie w języku angielskim. Osoby zainteresowane nauką zagadnień związanych z obszarem testowania mogą zgłaszać się do 3 października 2022. W ciągu dwóch miesięcy uczestnicy będą mieli okazję zdobyć wiedzę, która pozwoli im rozpocząć karierę w IT jako QA Specialist, a najlepsi z nich dostaną propozycję pracy w zespole Evolution.

QA to obszar, który jest bardzo często wybierany przez osoby, które chcą przebranżowić się do IT. Specjalizacja ta ma nieco mniejszy próg wejścia niż w przypadku czystego kodowania. Co nie zmienia faktu, że aby wejść do tego świata, trzeba dać z siebie wiele. Myślę, że bootcampy, jak ten, który organizuje Evolution, to doskonała szansa na zmianę swojej kariery zawodowej. Sam co prawda studiowałem informatykę, jednak to właśnie tego typu wydarzenia dały mi możliwość zdobycia praktycznej wiedzy, dzięki której mogłem budować swoją pozycję w branży. Myślę, że jeśli ktoś zastanawia się nad wejściem do IT, to Quality Assurance Automation Bootcamp Evolution jest dla niego idealną okazją. Aby osiągnąć ten cel, trzeba być zdeterminowanym i chcieć się uczyć. Jeśli to masz, to zdobędziesz wszystko  – komentuje Rainers Sledevskis, Quality Assurance Engineer w Evolution, jeden z wykładowców QA Automation Bootcamp.

Po zakończeniu kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom ukończenia bootcampu, a ci, którzy wykażą się najlepszymi wynikami w trakcie nauki, mogą liczyć na propozycję dołączenia do zespołu Evolution jako specjaliści Quality Assurance.

W testowaniu ogromne znaczenie ma to, w jakich technologiach pracujemy. Dlatego praca w firmie Evolution to doskonałe miejsce do rozpoczęcia swojej kariery w tym obszarze ze względu na stos technologiczny, ciekawe i rozwojowe projekty oraz doświadczony zespół, jak i dobrą atmosferę – dodaje Seldevskis.

Quality Assurance Automation Bootcamp skierowany jest do ambitnych osób, które chcą nauczyć się podstaw testowania, automatyzacji testów oraz najlepszych narzędzi i frameworków, dających im solidne podstawy do rozpoczęcia kariery w Quality Assurance Automation. Na uczestników czeka wiele angażujących wykładów na żywo i ciekawych zadań domowych. Wszyscy otrzymają też wsparcie od doświadczonych inżynierów QA, którzy pokażą im odpowiednie kierunki rozwoju i będą ich wspierać w tej podróży.

Osoby zainteresowane udziałem w Quality Assurance Automation Bootcamp zapraszamy na stronę wydarzenia.

Po więcej informacji zapraszamy też na www.evolution.comwww.rocketscience.com.pl
 

1595

Powiązane szkolenia

13-15
lutego
2023
Krzysztof Kołodziejczyk
online
Teoria testowania
1 400PLN
ISTQB® Poziom Podstawowy
7
Wolnych miejsc
Rezerwuj
06-08
marca
2023
online
Teoria testowania
2 550PLN
ISTQB® Inżynier Automatyzacji Testowania - Moduł Specjalistyczny
11
Wolnych miejsc
Rezerwuj
09-10
marca
2023
Piotr Dubiela
online
Automatyzacja testowania
1 770PLN
Selenium WebDriver dla początkujących
12
Wolnych miejsc
Rezerwuj
20-22
lutego
2023
Kamil Marek
online
Języki programowania dla testerów
1 890PLN
C# dla testerów oprogramowania
10
Wolnych miejsc
Rezerwuj
13
marca
2023
-09
kwietnia
2023
Krzysztof Kołodziejczyk
online
Automatyzacja testowania
5 500PLN
Praktyka automatyzacji testowania
5
Wolnych miejsc
Rezerwuj

To powinno Cię zainteresować