Zwiększ widoczność firmy z darmową* e-wizytówką na testerzy.pl

Zwiększ widoczność firmy z darmową* e-wizytówką na testerzy.pl
Chcielibyście zaprezentować swoją firmę nowym klientom lub przyszłym pracownikom w ramach employer branding? Oferujemy zwiększenie widoczności w sieci dzięki e-wizytówce na stronach testerzy.pl.

Portal testerzy.pl od wielu lat niezmiennie funkcjonuje jako najważniejsza strona dedykowana testerom oprogramowania oraz specjalistom zapewnienia jakości (QA). Zyskuje największą rozpoznawalność wśród specjalistów zajmujących się szeroko pojętą jakością oprogramowania.

W ostatnim czasie część naszych łamów oddaliśmy naszym klientom, którzy skorzystali z usług szkoleniowych, konsultacyjnych oraz usług związanych z testowaniem. Dzięki temu możecie u nas znaleźć prezentacje firm, które zatrudniają testerów i zajmują się tworzeniem oraz testowaniem oprogramowania. Wspieramy naszych klientów w promocji ich firm, dzięki czemu stają się oni rozpoznawalni jako pracodawcy, organizatorzy wydarzeń oraz firmy, dla których jakość produktów jest zawsze na pierwszym miejscu. 

Również Wasza firma może stworzyć własną prezentację na naszej stronie za pośrednictwem e-wizytówki. Jest to coraz bardziej popularna forma reklamy, która pozwala na pozycjonowanie firmy w wyszukiwarkach oraz zwiększenie jej rozpoznawalności. W e-wizytówce możecie zaprezentować nie tylko podstawowe informacje o Waszej firmie, ale też oferty pracy, artykuły i newsy o organizowanych przez Was wydarzeniach. Wszystko, co najbardziej interesuje Waszych odbiorców i przyciągnie uwagę przyszłych klientów oraz pracowników. 

Zamieszczając swoją e-wizytówkę na testerzy.pl, umożliwiacie swojej firmie dotarcie do nowych klientów, którzy – tak samo, jak my – są pasjonatami i specjalistami w dziedzinie testowania. 

Dla naszych stałych klientów mamy przygotowaną atrakcyjną propozycję: darmową e-wizytówkę na naszym portalu na zawsze. Dla klientów, którzy do tej pory nie korzystali z naszych usług e-wizytówka jest płatna. 

Sprawdźcie, jak wygląda przykładowa e-wizytówka na testerzy.pl

Firmy: 

Organizacje:

Chcecie wiedzieć więcej o naszej ofercie employer brandingu i możliwości reklamy? Pierwsze informacje znajdziecie tutaj.

Jesteście zainteresowani publikacją e-wizytówki albo macie dodatkowe pytania? Skontaktujcie się z nami: kontakt@testerzy.pl 

*) darmowa e-wizytówka jest ofertą dedykowaną firmom, które już skorzystały w testerzy.pl ze szkoleń lub usług testerskich. 

To powinno Cię zainteresować