Testowanie dla początkujących - który kurs wybrać?

Testowanie dla początkujących - który kurs wybrać?
Młodzi testerzy oraz osoby, które chcą spróbować swoich sił w testowaniu bardzo często borykają się z tym, od czego powinni zacząć. Jednym ze sposobów zdobycia wiedzy i umiejętności praktycznych jest udział w szkoleniu. Podpowiadamy, który kurs od podstaw jest dla kogo, zgodnie z posiadanym stanem wiedzy i umiejętności.

 

Słyszałeś o testowaniu, ale tak naprawdę nie wiesz, na czym ono polega. Wahasz się, bo nie wiesz, czy aby na pewno jest to zawód dla Ciebie i czy sobie poradzisz. Polecamy książkę "Zawód tester", w której Radek Smilgin udziela wyczerpującej i rzetelnej odpowiedzi, jak zostać testerem oprogramowania.

https://ksiegarnia.pwn.pl/Zawod-tester.-Od-decyzji-do-zdobycia-doswiadczenia,743423772,p.html

Jeśli chcesz poszukać informacji na własną rękę, to w internecie znajdziesz wiele źródeł na temat tego czym jest testowanie.

 

Podjąłeś decyzję o zostaniu testerem, ale nie masz przygotowania zawodowego i nie wiesz, jak testować. Osobom bez wiedzy i doświadczenia proponujemy praktyczne szkolenie „Zawód tester”. W ciągu 4 dni trwania kursu masz możliwość nauczenia się dobrych praktyk testowania oprogramowania, opatrzonych teorią pochodzącą ze znanej certyfikacji ISTQB. Po kursie dodatkowo możesz wziąć udział w 3-tygodniowej praktyce zdalnej, która uzupełni Twoje doświadczenie w testowaniu.

http://szkolenia.testerzy.pl/praktyka-testowania/zawod-tester

Kurs ten oparty jest na wspomnianej książce, a uczestnicy dostaną ją jako materiał edukacyjny.

 

Znasz teorię lub byłeś na szkoleniu "ISTQB Poziom Podstawowy" (a może masz już nawet certyfikat), ale wciąż nie wiesz, jak testować. Nie możesz znaleźć pracy, ponieważ pracodawca wymaga umiejętności praktycznych. Proponujemy warsztaty online „Praktyka testowania”. Na kurs składa się 30 lekcji wraz z ćwiczeniami, wykorzystujących prawdziwe narzędzia i aplikacje, ale nie ma tam teorii.

http://szkolenia.testerzy.pl/praktyka-testowania/praktyka-testowania-dla-poczatkujacych-testerow

 

Pracujesz jako tester, posiadasz praktyczne podstawy, ale szukasz sposobu na usystematyzowanie wiedzy z zakresu testowania. W takich przypadkach polecamy szkolenie "ISTQB Poziom Podstawowy", które pomoże Ci uporządkować wiedzę i terminologię. Po kursie możesz podjąć się zdobycia międzynarodowego certyfikatu ISTQB, podchodząc do egzaminu.

http://szkolenia.testerzy.pl/teoria-testowania/przygotowanie-do-egzaminu-istqb-iseb-poziom-podstawowy-foundation-level

 

Poniższy schemat przedstawia opisane powyżej zależności pomiędzy posiadaną wiedzą lub umiejętnościami, a wyborem odpowiedniego szkolenia z testowania.

 
Informacje o kalendarzu szkoleń i naborach znajdziesz na http://szkolenia.testerzy.pl/kalendarz-szkolen

To powinno Cię zainteresować