Wiktor Żołnowski - "Cynefin czyli co automatyzować, co testować manualnie a co wrzucić na produkcję bez testów"

Wiktor Żołnowski - "Cynefin czyli co automatyzować, co testować manualnie a co wrzucić na produkcję bez testów"
Materiał po Agile & Automation Days 2015.

 

O autorze: Trener, Coach, Konsultant zajmujący się wdrażaniem praktyk jakościowych, oraz „Zwinnych Metodyk Zarządzania Projektami” (Agile) w firmach z branży IT. Po pracy – bloger http://blog.testowka.pl.
Przez ostatnie 5 lat Wiktor zajmował się współpracą z około 30 firmami z branży IT i nie tylko, szkoląc, konsultująć i transformując pojedyncze zespoły oraz całe organizacje w kierunku Agile.
Na swoim koncie oprócz udanych projektów coachingow skzoleniowych mających na celu “uzwinnianie” organizacji ma również kilka udanych wdrożeń Continuous Delivery i innych praktyk i procesów jakościowych. W swojej pracy trenera wykorzystuje swoją wiedzę praktyczną i nawiązuje do realnych przykładów i problemów jakie napotkał podczas swojej wcześniejszej kariery.
Oprócz codziennej pracy trenera i doradcy Wiktor udziela się także w różnego typu inicjatywach takich jak na przykład Agile Lean Europe, jak również jest głównym pomysłodawcą i organizatorem spotkań z cyklu BYOP (Bring Yourn Own Problem).
Obecnie większość jego czasu zajmuje mu rozwój własnej firmy developerskiej Pragmatic Coders (http://pragmaticcoders.com) oraz praca nad kilkoma startupami (większość w fazie walidacji hipotez i zdobywania funduszy).

To powinno Cię zainteresować