Jak testować w IE - Internet Explorer

Jak testować w IE - Internet Explorer
  Najtrudniejszym zadaniem dla osób, które tworzą aplikacje internetowe jest zakodowanie strony tak, by poprawnie wyświetlała się w najpopularniejszych przeglądarkach. Osobną kategorię przeglądarek stanowią produkty Microsoft, których mechanizmy interpretacji kodu są niezbadane.  Oto 3 narzędzia, które pomogą testować wygląd Twojej strony w IE.

Aplikacje online niestety w ostatnich czasach stają się coraz mniej efektywne. Tak popularny do niedawna http://browsershots.org/ nie jest w stanie pracować wydajnie w opcji niekomercyjnej. Dobrą alternatywą staje się więc NetRenderer. Możesz testować IE wersję 5.5, 6, 7, 8.

Szukasz rozwiązania add-in. Do starszych wersji FireFox przygotowano ciekawą wtyczkę. Pobrało ją już ponad 30 milinów użytkowników. Nie mogą się oni mylić. Więcej na: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1419/

Aplikacje desktopowe mają to do siebie, że nie są zależne od ruchu w sieci, ale wymagają instalacji. Najlepiej rozwiązania szukać u źródła. Stąd producent zmartwień programistów dostarcza również potencjalnego rozwiązania:  Microsoft Expression Web SuperPreview for Windows Internet Explorer.
http://www.microsoft.com/downloads/en/confirmation.aspx?FamilyID=8e6ac106-525d-45d0-84db-dccff3fae677&displaylang=en

To powinno Cię zainteresować