Oficjalne, elektroniczne egzaminy próbne ISTQB® na platformie EDU

Oficjalne, elektroniczne egzaminy próbne ISTQB® na platformie EDU
Każdy, kto planuje zdawać egzaminy certyfikujące, może skorzystać z naszej uzupełnionej bazy pomocy naukowych.

Aktualizując naszą bazę egzaminów próbnych, dodaliśmy do nich nie tylko te, które cieszą się Waszym szczególnym zainteresowaniem, ale także kilka takich, których do tej pory nie znaleźliście w naszej ofercie. Są to oficjalne i aktualne egzaminy próbne, przygotowane i opublikowane przez ISTQB®, spójne z najnowszą wersją słownika oraz sylabusów. 

Oficjalny egzamin próbny stworzony przez ISTQB® możecie pobrać też za darmo w formacie pdf. Egzaminy próbne, które Wam oferujemy, są elektronicznymi wersjami oficjalnych egzaminów próbnych i przygotowane zostały na zasadzie mechanizmu losowania i mieszania pytań oraz odpowiedzi, tworząc tym samym unikatowe zestawy egzaminacyjne, przy każdorazowym podejściu do testu. Wybierając więc egzamin na naszej platformie EDU, macie doświadczenie egzaminu elektronicznego zdawanego w salkach egzaminacyjnych lub zdalnych.

Dostępne materiały mogą być doskonałym sposobem na to, by sprawdzić i utrwalić zdobytą wiedzę przed przystąpieniem do oficjalnej certyfikacji. Przypominamy jednak, że egzaminy są stworzone w oparciu o opublikowane wytyczne i materiały ISTQB®, ale nie są egzaminami, po których przyznawane są certyfikaty ISTQB®.

Po kilku zmianach i aktualizacjach, na liście dostępnych egzaminów próbnych, które dostępne są na naszej platformie, znajdziecie teraz następujące egzaminy:

W języku polskim:

W języku angielskim:

Każdy z powyższych elektronicznych, oficjalnych egzaminów próbnych możecie zakupić w najbardziej optymalnej dla Was opcji. Do wyboru macie dostęp: 

  • dzienny – w cenie 10,00 PLN netto,
  • tygodniowy – w cenie 20,00 PLN netto,
  • miesięczny – w cenie 40,00 PLN netto,
  • z nieograniczoną liczbą podejść – w cenie 60,00 PLN netto. 

Pamiętajcie, że egzaminy są elektroniczną wersją egzaminu opublikowaną na stronie internetowej ISTQB®, tworzoną w oparciu o opublikowane wytyczne i materiały ISTQB®, ale nie są egzaminami, po których przyznawany jest certyfikat ISTQB®. 

Dostęp za darmo do egzaminu próbnego uruchamianego na naszej platformie otrzyma każdy użytkownik, który będzie podchodził do właściwego egzaminu ISTQB® w naszym centrum egzaminacyjnym. 

Rezerwacji wybranego egzaminu można dokonać za pośrednictwem formularza na platformie EDU. 

To powinno Cię zainteresować