Wykop.pl - nowa wersja strony

Wykop.pl - nowa wersja strony
Po wielu miesiącach zapowiedzi ruszyła nowa wersja popularnej strony internetowej do agregowania treści. Defektów jest dużo i może to być ciekawy poligon dla początkujących testerów.

Z jednej strony widać, że system niewiele się zmienił pod kątem funkcji to zdecydowanie czuć, że przebudowany został całościowo – "Serwis został przepisany od zera, w taki sposób, aby zapewnić lepszą wydajność, szybsze działanie i możliwość dalszego rozwoju".

Funkcje

Jeśli byliście wcześniej użytkownikami systemu to zauważycie, że główne funkcje pozostały niezmienne. Twórcy deklarują, że naprawili tagi, co było dużą zmorą dla obecnych użytkowników. Za to inne funkcje działają różnie i często z błędami w porównaniu do wcześniejszej wersji. 

Wydajność

Na ten moment system wydaje się być dość szybki obserwowanej w obszarze wydajności statycznej. 

Użyteczność

Aplikacja się mocno odświeżyła, ale wiele elementów pozostało spójnych z poprzednią wersją. "Tworząc serwis mieliśmy na uwadze przede wszystkim to, aby wygodnie się z niego korzystało. Szybsze działanie, bardziej intuicyjny interfejs, optymalizacja serwisu pod urządzenia mobilne - mamy nadzieję, że wszystko to przełoży się na lepsze doświadczenie każdego użytkownika. PS - UX został odświeżony, ale nie przeszedł rewolucji - w końcu wszyscy lubimy te piosenki, które znamy" – piszą twórcy. Pierwsza niechęć do nowego layoutu może wynikać z przyzwyczajenia wcześniejszą wersją. Na właściwą ocenę przyjdzie jeszcze czas. 
 
Zachęcamy do zgłaszania defektów i pomocy serwisowi w dalszym rozwoju. 
 
Pełna lista zmian: https://wykop.pl/nowy-wykop 

Możliwość przekazania feedbacku: https://wykop.pl/kontakt?reason=feedback

To powinno Cię zainteresować