Bezpłatne szkolenie "Zawód Tester" w j. polskim dla osób z Ukrainy

Bezpłatne szkolenie "Zawód Tester" w j. polskim dla osób z Ukrainy
Prace nad szkoleniami dla przyszłych testerów w języku ukraińskim/rosyjskim nadal trwają, ale naszą pomoc rozpoczynamy już teraz.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że pracujemy nad szkoleniami testerskimi dla osób dotkniętych wojną w Ukrainie. Rozpoczęliśmy już poszukiwanie trenerów, tworzymy także plan szkolenia w nowym języku, ale doskonale wiemy, że niezbędna jest szybka pomoc i natychmiastowa reakcja.

Dlatego też na nasze najbliższe "Zawód Tester" chcemy zaprosić osoby, które po 24 lutego 2022 r. przyjechały do Polski z terenów dotkniętych wojną i jednocześnie mówią po polsku w sposób umożliwiający im wzięcie udziału w szkoleniu prowadzonym w tym języku. 

Zapewnimy Wam bezpłatne uczestnictwo w naszym szkoleniu praktycznym, dzięki któremu poznacie tajniki zawodu testera, a także zdobędziecie szansę na znalezienie nowego zawodu. 

Szkolenie odbędzie się w terminie 21-24 marca 2022 r. w formie online.

O szkoleniu

"Zawód Tester" to 4-dniowy kurs, po którym przyznawany jest certyfikat udziału w szkoleniu. Dodatkowo umożliwiamy Wam także skorzystanie z 3-tygodniowej, zdalnej praktyki, po której otrzymujecie certyfikat ich odbycia. Szkolenie nie wymaga żadnego przygotowania, wszystkiego nauczymy Was w trakcie. 

Więcej o szkoleniu TUTAJ.

Pozostały nam jeszcze 3 wolne, darmowe miejsca na szkolenie w dniach 21-24 marca. Jeżeli więc posługujesz się językiem polskim i chcesz zdobyć nowy zawód, prześlij do nas swoje zgłoszenie, wypełniając poniższy formularz: 

ZGŁOŚ SIĘ

Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku 18 marca 2022 r., do godziny 13:00.

Już wkrótce udostępnimy Wam szkolenie w języku ukraińskim/rosyjskim. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. 
 

To powinno Cię zainteresować