Szukamy trenerów testowania mówiących po rosyjsku/ukraińsku

Szukamy trenerów testowania mówiących po rosyjsku/ukraińsku
Chcemy już dziś przygotować kadrę trenerską, aby – kiedy sytuacja się uspokoi -  mogła uczyć uchodźców zawodu testera lub też podnosić ich kompetencje w obszarze testowania.

W obliczu obecnej sytuacji rozumiemy, że szybka reakcja i wsparcie dla naszych sąsiadów z Ukrainy są bezcenne. Sami wspieramy naszych ukraińskich pracowników, zgłosiliśmy się do #TechForUkraine i angażujemy się w ogólne akcje charytatywne, ale mamy potrzebę zrobienia więcej. WIEMY, że możemy zrobić więcej. Wkrótce przekazywanie darów i udostępnianie noclegów może nie być już wystarczające. Wsparcie będzie potrzebne także w późniejszym czasie i mówimy tu o wsparciu długofalowym. Bez względu na to kiedy nastąpi pokój, Ukraina będzie musiała wrócić do normalności, a Ukraińcy będą musieli zarobić na swoje życie i odbudowę swojego kraju.

Czytają nas głównie testerzy, więc zwracamy się do testerów mówiących po rosyjsku i ukraińsku, by zaangażowali się w nasz projekt. Nauczymy Was (za darmo) szkolić z testowania, abyście mogli przeszkolić osoby dotknięte wojną. Nowy zawód może być dla szkolonych szansą na nowe życie.

Znacie nas. Potrafimy testować i opowiadać o testowaniu. Projekt, który dziś zaczynamy, to darmowe kursy uczące testowania dla osób, które dotknięte zostały przez wojnę i chcą znaleźć nowy zawód. Nie zrobimy tego jednak bez Waszego zaangażowania. Musimy zbudować grupę trenerską, by takie szkolenia w przyszłości móc przeprowadzić.

Zgłoś się do nas jeśli:

  • masz doświadczenie w testowaniu,
  • masz pasję testowania,
  • chcesz zostać trenerem testowania i prowadzić szkolenia,
  • mówisz płynnie zarówno po polsku, jak i rosyjsku i / lub ukraińsku.

Zapewnimy Ci wszystko, co niezbędne do bycia szkoleniowcem:

  • kursy,
  • materiały szkoleniowe (po polsku lub angielsku),
  • certyfikację lub akredytację (gdzie konieczne),
  • naukę prowadzenia szkoleń,
  • wsparcie mentora – trenera.

Wszystko to, byś Ty mógł opowiadać o testowaniu osobom z Ukrainy, które będą chciały zdobyć nowy zawód.

Jeśli już szkolisz z testowania i posiadasz znajomość języka rosyjskiego oraz ukraińskiego, to również zapraszamy do naszej kadry trenerskiej.

W późniejszym etapie naszym celem jest dostarczenie infrastruktury do szkoleń lub opłacenie wszelkich szkoleń, by szkolenia mogły być przeprowadzane ZA DARMO dla uczestników.

[Aktualizacja] Pojawiło się pytanie czy trenerzy mogą liczyć na wynagrodzenie za prowadzenie kursów? Odpowiedź brzmi: TAK. Trenerzy chcący pracować pro publico bono są również mile widziani. Przy dokonywaniu wyboru trenerów na kursy będą na pierwszym miejscu decydować umiejętności dydaktyczne i wiedza trenerów, a nie koszty ich pracy. 
 

Prześlij swoje zgłoszenie zawierające CV już dziś >>  kontakt@testerzy.pl

Zobacz ofertę pracy
 

To powinno Cię zainteresować