Konsultanci na projekty IT - poszukiwany, poszukiwana

Konsultanci na projekty IT - poszukiwany, poszukiwana
Obecna sytuacja stawia przed nami nowe wyzwania i trudności, z którymi musimy sobie poradzić. Słuchając prognoz ekspertów z dziedziny wirusologii bardzo prawdopodobna jest druga fala zachorowań na jesień.

Pracownicy bardziej ostrożnie podchodzą do kwestii zmiany pracy, mniej jest także ofert wystawianych przez pracodawców na stałą współpracę. Część projektów stopniowo jest wygaszana, jednak większość to w dalszym ciągu projekty z dużym zapotrzebowaniem na zasoby.

Wychodząc temu naprzeciw, postanowiliśmy stworzyć bazę konsultantów do naszych własnych i zaprzyjaźnionych projektów jako odpowiedź zarówno na bieżące potrzeby projektowe, jak i te w przyszłości.

Naszym celem jest stworzenie otwartej bazy, do której rejestracja, jak i pozyskanie danych nie wiąże się z żadnymi opłatami. Baza ta będzie miała formę połączonej sieci, a w przyszłości... platformy dla konsultantów IT.

Jeśli masz wiedzę i/lub doświadczenie z dziedziny IT oraz szukasz projektów dla siebie, wystarczy, że wypełnisz prosty formularz poniżej, a pomożemy Ci je znaleźć.

Link do formularza: https://forms.gle/AFvo32iEc7hr7s8k7

Odezwiemy się do Ciebie jak będziemy mieli zapytania/projekty zgodne z Twoim profilem.

Jeżeli natomiast poszukujesz konsultanta do swojego projektu, napisz do nas na kontakt@testerzy.pl, a skontaktujemy się z Tobą, aby znaleźć odpowiednie dla Ciebie wsparcie.

To powinno Cię zainteresować