Stacjonarne szkolenie ISTQB® last minute

Stacjonarne szkolenie ISTQB® last minute
Jeśli jesteście ze Śląska (okolice Chorzowa) i zastanawiacie się właśnie nad szkoleniem przygotowującym do certyfikacji ISTQB®, to na początku kwietnia będziecie mieć ku temu świetną okazję.

Dobrze wiemy, że szkolenia online opanowały już rynek w dość znacznym stopniu, ale doskonale zdajemy sobie też sprawę z tego, że ciągle są wśród Was ci, którzy cenią sobie spotkania szkoleniowe face to face dużo bardziej od tych wirtualnych. A jeśli takie szkolenie prowadzone jest przez akredytowanego trenera ISTQB®, jego wartość automatycznie wzrasta jeszcze bardziej. 

Wykorzystujemy każdą nadarzającą się okazję do tego, żeby móc spotkać się z Wami na żywo i przekazywać Wam naszą wiedzę podczas szkoleń stacjonarnych. Jedną z takich okazji jest zbliżające się szkolenie ISTQB® Poziom Podstawowy, które organizujemy po raz pierwszy po pandemii w Loftach Kościuszko - naszej nowej siedzibie w Chorzowie, mieszczącej się w kompleksie postindustrialnych budynków, znajdujących się zaraz obok powstającego właśnie Muzeum Hutnictwa. Szkolenie więc będzie nie tylko możliwością zdobycia cennej, pomocnej przy certyfikacji wiedzy, ale też okazją do podziwiania ciekawej, loftowej architektury.

lofty-kościuszko.jpg

Kurs poprowadzi nasz certyfikowany trener ISTQB® Krzysztof Kołodziejczyk, który właśnie kilka dni temu odnowił swoją akredytację trenerską, przedłużając ją jednocześnie na kolejne 7 lat. Gratulujemy i dziękujemy jednocześnie za wzmocnienie naszego silnego już zaplecza akredytacji ISTQB®!

Więcej o trenerze.

Krzyśka będziecie mogli także spotkać podczas zbliżającej się konferencji Automatyzacja Testowania w praktyce w trakcie jego sesji Live Coding: https://atwpraktyce.pl/

To już ostatni dzwonek, aby dołączyć do grupy szkoleniowej i odwiedzić nas w dniach  12-14 kwietnia 2023 r.  Wolne miejsca możecie rezerwować tutaj.

Dla pierwszych 3 osób, które prześlą do nas swoje zgłoszenie do udziału w szkoleniu, przygotowaliśmy zniżkę 5% na jego cenę. 

Do zobaczenia!

Źródła:
https://www.facebook.com/people/Lofty-Ko%C5%9Bciuszko/100042180714607/

To powinno Cię zainteresować