Test Dive Conference 2023. Już można się rejestrować!

Test Dive Conference 2023. Już można się rejestrować!
Rejestracja na tegoroczną odsłonę Test Dive Conference została oficjalnie otwarta. Konferencja będzie okazją, by spotkać zarówno naszych trenerów, jak i ekipę testerzy.pl!

Do wydarzenia pozostał już niecały miesiąc, a w tym roku, mając na względzie na ogromne zainteresowanie z poprzednich lat oraz fakt, że liczba dostępnych miejsc jest ograniczona – organizatorzy zachęcają do zapisywania się z wyprzedzeniem. 

7. edycja Test Dive odbędzie się w stacjonarnie, 12 października, a na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Tegoroczna konferencja przyniesie bogatszy i bardziej różnorodny program niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego?

Po raz pierwszy dostępne będą aż trzy streamy, w tym – uwaga - jeden dotyczący kompetencji miękkich. Na pozostałych dwóch znani eksperci branżowi oraz praktycy będą dzielić się swoimi wskazówkami, technikami i perspektywami na temat najnowszych trendów i wyzwań w dziedzinie testowania oprogramowania. Dla uczestników przygotowano też konkursy z nagrodami. 

Test Dive Conference to niezwykłe, coroczne wydarzenie, które zdążyło już zyskać renomę jako obowiązkowe spotkanie dla profesjonalistów z obszaru testowania oprogramowania w Polsce. Celem konferencji jest nie tylko promocja i rozwijanie wiedzy, ale też integracja i tworzenie społeczności z pasją do testowania. 

Cały program wydarzenia i sylwetki tegorocznych prelegentów znajdziecie na oficjalnej stronie: www.testdive.pl

Przypominamy, że wśród prelegentów będą nasi trenerzy:

  • Radek Smilgin z wystąpieniem “AI Won't Kill Everyone but Change Everything”
  • Sławomir Radzymiński z prezentacją “Effective ChatGPT usage: start with understanding”
  • Jarosław Hryszko z prelekcją „Harnessing YouTube for Robust OpenAI Whisper Model Testing: An Introduction to the Mi-Go Framework” 

A jeśli chcielibyście porozmawiać z nami osobiście, znajdziecie nas wśród wystawców na holu głównym.

Do zobaczenia już 12 października 2023 w Multikinie w Krakowie lub online!
 

Źródła:
www.testdive.pl

To powinno Cię zainteresować